Prishtinë | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 16
8C , 7
Alfa 145 , 29
Alfa 146 , 30
Alfa 147 , 174
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 5
Alfa 156 , 158
Alfa 159 , 18
Alfa 164 , 3
Alfa 166 , 43
Alfa 33 , 1
Brera , 1
Giulia , 2
Giulietta , 12
GT , 17
GTV , 1
MiTo , 6
RZ/SZ , 1
Spider , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 20:16 ,

Shitet Alfa Romeo - 2.4 Automatik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 ,

Drita

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:53 ,

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:31 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 22:30 ,

N shitje

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 21:57 ,

Alfa romeo cross 4x4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:49 ,

Alfa romeo 147 1.9 jtd 16 v 8 muj rks

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 03:38 ,

Afa romeo 1.9 jtd

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 21:59 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 14:01 ,

Afa romeo 1.9 jtd ne gjendje te mir

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:21 ,

Alfarome

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 18:17 ,

Alfa Romeo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:40 ,

Ushittt ��

23 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:17 ,

Alfa Romeo Giulietta

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:54 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 13:56 ,

Alfa Romeo MiTo

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:36 ,

Paisjr Per Auto Larje

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 20:11 ,

Alfa 147 jtd

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:53 ,

Alfa 147 jtd

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 14:34 ,

Shitet

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:19 ,

ALFA ROMEO 156 dizell -qmimi fiks:980 euro

980 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:02 ,

dyer per dhoma viber+38349311536

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 21:42 ,

Alfa romeo 156 dizell 2003 1.9jtd

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:14 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 19:05 ,

Alfa Rome 156 viti 2003 JTD regjistrim 8 muj

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:05 ,

Urgjent Shitet alfarome 1.9 jtd rks 900euro

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:19 ,

Urgjent Shitet alfarome 1.9 jtd rks

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:42 ,

Shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 22:59 ,

Alfa romeo 159 barazi me kurgjo.

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 19:24 ,

Shes Alfa Romeo

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:02 ,

alfa romeo 1.9 diesel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 19:50 ,

Vetura me Qira (Person Privat)

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Jan 00:56 ,

alfa romeo diesel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 23:41 ,

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 13:35 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:35 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:57 ,

Alfa rome

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 18:57 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:46 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 13:45 ,

Shes alfa romeo gt 2007 per pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione