Audi | Prishtinë | Makina | Vetura

Audi , 5881
VW Volkswagen , 1052
Opel , 249
BMW , 239
Peugeot , 84
Renault , 62
Fiat , 59
Ford , 53
Citroën , 39
Seat , 31
Škoda , 24
Jeep , 19
Alfa Romeo , 14
Toyota , 13
Smart , 13
Volvo , 12
Land Rover , 10
Hyundai , 8
Nissan , 7
Kia , 7
Porsche , 7
Suzuki , 6
Acura , 6
Chrysler , 5
Mazda , 4
Ssangyong , 4
Rover , 4
Lancia , 3
Chevrolet , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Honda , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Corvette , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
GMC , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 09:38
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:18
Linku:
,

AUDI A4 2.0 TDI

13 050 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:37 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:24 ,

audi a3 2.0 tdi automatik

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:23 Shitorja ,

AUDI A3 DSG AUTOMATIK 2.0TDI

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

AUDI A4 2X S-LINE 2.0TDI~AUTOMATIK *E DOGANUAR* LLEDA+NAVI

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:17 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

Audi Q7 3.0Tdi 3#Sline 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:15 ,

U shittt

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:15 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:15 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:06 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:06 ,

Auto diagno per VW, Audi, Seat, Shkoda, etj

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:06 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:54 ,

AUDI A6 2.5 TDI ☆AUTOMATIK☆ VITI - 2002.

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2150 € ��

2 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Audi Q5 3.0 tdi quattro 3x s line panoram

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 2009 I DOGANUAR NE RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:30 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik 1Vit RKS 2011 Gjendje Perfekte

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:03 ,

BMW 116D -DIZELL - VITI 2015 - ME DOGAN - REGJISTRIM 1 VIT -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:01 ,

BMW 320D - 2.0 DIZELL - VITI 2010 - FACELIFT - NAVI - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 ,

VW Touran 2.0 TDI 2012 Automatik DSG ������������

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:01 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:00 ,

Audi A4 automatik tiptronik

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:56 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik -2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK AUTOMATIK Stronic S-line VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

OPEL CORSA D 1.3CDTI EcoFlex 2011 FaceLift me dogan

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

MERCEDES E350 CDI AMG LINE FULL OPCIONE

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim