Prizren | Makina | Vetura | Audi | Q5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Q5 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:27 ,

Audi Q5

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 04:25 ,

Audi Q5 3.0 v6 Quattro

16 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 17:04 ,

Audi Q5 2.0 ABT Quattro

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 19:02 ,

Audi Q5 3.0 v6 Quattro

16 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 16:04 ,

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:57 ,

Audi Q5 Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:57 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 07:23 ,

Shitet

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 20:26 ,

Goma goma

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Dhj 02:52 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 02:31 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 02:23 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 23:50 ,

Audio Q5

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Qer 20:34 ,

Shes Audi Q5 2.0 Tdi Quattro S-line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 19:35 ,

Audi Q5 3.0 tdi s-line quattro

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 12:38 ,

Audi q5

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Mar 10:22 ,

Shitet Audi Q 5 quatro 2.0

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Q5 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione