Dardanë | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

316 , 2
318 , 6
320 , 23
323 , 2
325 , 14
328 , 2
330 , 6
335 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 08:56 ,

Shitet bmw 320

5 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 21:41 ,

bmw

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:23 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Nën 17:59 ,

Fellne

230 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 23:25 ,

U shit

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 15:40 ,

Bmw 330d

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:36 ,

Fellen per BMW 16coll

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 14:14 ,

Shitet BMW 320 regjistrim 1 vit

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Korr 13:41 ,

BMW320

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 23:35 ,

Bmw e90

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 01:38 ,

E shitur Bmw E30 M-technik

3 990 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Qer 01:34 ,

Bmw e36 328i M-packet

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:50 ,

Te dhenat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:46 ,

Shitet BMW 330d

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 19:35 ,

BMW 318

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 20:20 ,

Bmw 318 benzin plin / Ndrrime /

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 18:50 ,

Benzin

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 11:16 ,

bmw320d

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 15:01 ,

BMW 320 Diesel

5 500 EUR

12 Mar 20:05 ,

BMW 325i

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:39 ,

Shes BMW delfin

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 13:57 ,

Shitet vetura BMW 325 ti

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 20:15 ,

u shitt bmw 320 flm merrjepp

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 21:28 ,

Bmw e46 disel bejm ndrrim

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 14:28 ,

Urgent Bmw 320 për shitje

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 17:44 ,

BMW 330 m3

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:55 ,

Drita ( shtopa ) BMW E36 Coupe

60 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 01:10 ,

BMW 320ci Cabrio (modifikuar)

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 21:37 ,

Bmw e46 mundesi ndrrimi

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 08:19 ,

Shes Bmw

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 15:51 ,

BMW 320

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:09 ,

Bmw 320 d

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:22 ,

Shitet bmw 320d ,2.0 , viti 2000

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:06 ,

Shitet BMW

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 11:00 ,

U SHIT BMW 318is e36

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 22:01 ,

BMW 330 D -02

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 13:14 ,

U SHIT -Bmw 325i e30 Mtechnic II

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:23 ,

U SHIT Bmw 323i E21 -81

Viti: 1981
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 16:31 ,

U Shit BMW e36 kupe

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:51 ,

U shit BMW 325i e36 kupe

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:05 ,

Bmw

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 15:45 ,

320i

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 01:02 ,

BMW 320d -03

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 18:12 ,

BMW 3 Series

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Dhj 17:27 ,

U Shit Bmw e30 kock

499 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:48 ,

Bmw 323i E21 -81

3 900 EUR

04 Nën 10:44 ,

U shit Bmw 325i e30

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 20:11 ,

U shit Bmw e30

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 10:23 ,

U SHIT Bmw e30 325i cabrio

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione