Gjakovë | Makina | Vetura | BMW | 530

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:11 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 ,

Motorr me menjaq Per Bmw e39-530 d 2002 me 193 PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 ,

Fari majt me llup per a 6 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 ,

Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 12:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 16:23 ,

BMW 530

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:19 ,

Shitet Vetura Ne Gjendje Shum Te mir

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:48 ,

modul Xenon per fara tBmw f07 f10 f11

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Shk 22:02 ,

BMW 530D

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 08:24 ,

bmw e39

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:22 ,

BMW 530D

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:34 ,

BMW 530D E60

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 08:45 ,

Bmw MPaket530 xdrive ndrrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 11:07 ,

Bmw 530

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 14:00 ,

Shiten fellnet me goma 20 coll original M5 e60

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 22:01 ,

Shes BMW 530

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 14:08 ,

bmw 530

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:56 ,

Bmw 530D

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 11:15 ,

BMW

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 21:20 ,

Bmw 530d

24 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 17:25 ,

BMW 525 E60

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:49 ,

Fellne per Bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 17:44 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 01:12 ,

Bmw 530i

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 07:51 ,

Arton

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 09:36 ,

Shes Bmw 530i

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 20:27 ,

Bmw 530d automatik 2003

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:09 ,

bmw 530d

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:27 ,

BMW 530i 3.0 Automatic 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 20:22 ,

Bmw 530

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 09:39 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 09:54 ,

Bmw 530d 2009 per pjss

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Dhj 14:27 ,

Shitet Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 15:31 ,

BMW 530d

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:57 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 08:11 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 14:26 ,

Shitet Dhe bejm ndrrim

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 15:01 ,

Bmw 530

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 00:30 ,

Shitet bejm ndrim

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 22:00 ,

BMW 530

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 21:26 ,

BMW 530

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 23:50 ,

BMW 530d

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 17:15 ,

Bmw

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:04 ,

BMW 530 DIZEL - AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 20:55 ,

Bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 14:56 ,

Bmw

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 06:52 ,

Shitet Urgjent

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 01:49 ,

Bmw 530 Xd

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 21:12 ,

U shit !!!

25 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 11:37 ,

Bmw 530D automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione