Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prishtinë | Makina | Vetura | Chrysler | PT Cruiser

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler PT Cruiser | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Qer 23:49 ,

ShitetChrysler GT 2.4t benzin RKS VITI-04 me klim

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:21 ,

Chrysler pt cruiser 2.0 benzin qmimi fiks:750 euro

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 12:24 ,

Shitet Crysler 2.2 disel

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 07:43 ,

Chrysler PT .U shit u shit

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 14:02 ,

Chrysler PT Cruiser Daimler dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:32 ,

2.0benzin plin plinin dizne me atest eka

1 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:59 ,

pt cruiser

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 12:49 ,

Crysler 2.0 ndrrim i mundshem perfekt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:03 ,

shitet ndrrim me motorr gjendje trregullt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 10:56 ,

Shitet ngjendje shum tmire mundesi ndrrimii

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:03 ,

pt cruiser

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:25 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 13:56 ,

Chrysler PT viti 2000

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:57 ,

Shes Chrysler PT Cruiser

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 21:50 ,

crysler pt

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 12:27 ,

Crysler pt dizel urgjent

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 14:57 ,

Shes crysler pt

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 12:21 ,

Chrysler Pt Cruiser 1.6 Viti 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 13:37 ,

E SHES OSE BEJ NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 03:38 ,

Dizell 5muj ka regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 23:38 ,

Shitet Urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Korr 18:34 ,

Chrysler PT Cruiser benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 21:31 ,

Shitet urgjent

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Mar 18:11 ,

Shes Chrysler PT Cruiser rks full !!!

2 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 15:11 ,

Shitet urgjent

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 08:42 ,

shitet chrysler 2002 me klim ne gjendje tip top

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 19:22 ,

Shitet 2500

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 01:27 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 19:20 ,

Shitet Chrysler pt cruisser

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:44 ,

Chrysler PT Cruiser Shitet ose ndërrohet

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 12:57 ,

Crysler 2.2 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 23:26 ,

U Shitt Chrysler Cruiser 2005 AUTOMATIK Rks

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:38 ,

Krysler PT 2001 2,5 benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Korr 21:52 ,

Chrysler PT Cruiser

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 22:47 ,

Chrysler PT Cruiser 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 14:53 ,

Chrysler PTCruiser -08

5 700 EUR

19 Maj 09:49 ,

Chrysler PTCruiser -08

5 700 EUR

25 Shk 07:15 ,

1500 Euro

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 14:59 ,

Chrysler Cruiser

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 23:28 ,

Shes Chrysler PT Cruiser

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 03:59 ,

Chrysler cruiser .

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 10:32 ,

Shes Chrysler PT Cruiser

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 14:40 ,

Shitet me çmimin FIX

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 17:25 ,

Shes chrysler pt cruset 2.0 plin Ndrrim i mundshum

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 08:00 ,

Shitet me çmimin fix

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 07:31 ,

Shitet me çmimin fix

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler PT Cruiser | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione