Prishtinë | Makina | Vetura | Chrysler

300C , 25
300 M , 1
Aspen , 3
Crossfire , 4
Daytona , 1
ES , 2
GS , 1
GTS , 1
Imperial , 1
Le Baron , 1
Neon , 1
Pacifica , 12
PT Cruiser , 43
Sebring , 8
Stratus , 1
Viper , 1
Voyager , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:10 Shitorja ,

Cheverlet vyjager 2.8 dezell viti 2006 rks 7 ulse

3 199 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:36 ,

SHES PJES PER CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD 1999

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:35 ,

pjes per chrysler grand voyager 2.8 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 02:50 ,

Shes kraisller ne gjendje te rregull

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 11:03 ,

pt cruiser

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:25 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:45 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 11:23 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 11:23 ,

I Shitur flm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:23 ,

Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD 7 Ulese

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 21:46 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 15:48 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 12:25 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 14:24 ,

KABLLA PER VOYAGER / LE BARON

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 14:56 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:24 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 21:18 ,

Shes chraysler 2002 RKS

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 00:05 ,

Chrysler 300c

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:33 ,

Urgjet shes chrysler 300c diesel 3.0l

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 00:04 ,

Chrysler 300C Hemi 5.7 V8

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:48 ,

Chrysler Pacifica

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 13:56 ,

Chrysler PT viti 2000

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:57 ,

Shes Chrysler PT Cruiser

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 21:50 ,

crysler pt

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 21:26 ,

She,s veturen

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 09:06 ,

Shitet Chrysler Voyager 2.8 Lx Crd

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 23:24 ,

Blej Vetura me tabela Rks me.qmime te lira

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 19:38 ,

Shes veturen qmimi i volitshem

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 21:24 ,

Chrysler pēr pjes ����

550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 19:43 ,

Chrysler pacifica defekt

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 23:43 ,

CHRYSLER VOYAGER 2.5 TURBO DIESEL

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 14:28 ,

Shes Gjip Kraisller benzin plin Rks Boj Ndrrim

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 17:47 ,

Chrysler 7 ulse dizel automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:09 ,

Shes veturen Chrysles Grand Voyager 7-ulse RKS

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 21:04 ,

Chrysler 300c presidencial Full Extra

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 19:12 ,

Shitet chrysler

123 456 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 12:27 ,

Crysler pt dizel urgjent

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 21:11 ,

Chrysler

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 13:57 ,

a clas 2003

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 13:34 ,

Chysler voyager

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 10:03 ,

chrysler pacifica gjdo lloj pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Nën 05:03 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 07:58 ,

Chrysler

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Sht 10:51 ,

Vetur në shitje

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 22:04 ,

Auto ne shitje

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 21:50 ,

CHRYSLER SEBRING 3.5 BENZIN AUTOMATIK RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione