Pejë | Makina | Vetura | Citroën | Berlingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 23:16 ,

Citroen berlingo

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:11 ,

citroen

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 15:46 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 15:00 ,

Fellne. Numer 15

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 16:36 ,

Citroen Berlingo 2008 1.6 hdi urgjent

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:46 ,

Citroen Berlingo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 18:31 ,

����Citroen 2005 I Ardhur prej Ch I rujtum shum

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 18:25 ,

Citroen Berlingo

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 15:40 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI Viti Prodhimit 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 17:57 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 me klim 1.9disell

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:36 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 1.9disell me klim

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 17:38 ,

shes pikap citroen berlingo 2005 1.9disell me klim

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:16 ,

urgjent shitet citroen berlingo 1.9disell

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 21:57 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell me klim

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:59 ,

shes pikap citroen berlingo me klim 1.9disell 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:42 ,

shes pikap citroen berlingo 1.9disell 2005 me klim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 20:17 ,

shes urgjent citroen berlingo 1.9disell 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:12 ,

shes urgjent pikap 1.9disell 2005 me klim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 17:26 ,

shes urgjent pikap citroen 1.9disell me klim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:56 ,

shes urgjent citroen berlingo 1.9disell 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:51 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 20:13 ,

shes urgjent citroen berlingo 2005 1.9disell

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Shk 18:54 ,

shes urgjjent pikap citroen 1.9disell (2005)

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:54 ,

shes citroen berlingo (pikap) 2005 1.9diesll

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:04 ,

Citroen c3 1.4 hdi i posa ardhun RKS viti 2010

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 22:13 ,

shes urgjent citroen berlingo 2005 tip top

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:59 ,

Citroen berligo 1.9 disell 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:51 ,

Citroen 1.9 disell 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 23:12 ,

Citroen Berlingo 1.9 dizel

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 18:18 ,

Pikap

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 14:50 ,

Pikap

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:24 ,

Shes Citroen Berlingo 2.0 HDI Me Dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 23:33 ,

Citroen berlingo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 23:50 ,

Citroen Berlingo 1.9 1 Vit Regjistrim

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 20:51 ,

Citroen. Berlingo

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 21:46 ,

Shes citroen berlingo multi space 2004 1vit regj.

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 23:12 ,

citroen

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 20:15 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzinë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:33 ,

Flm mer jep u shiten

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 08:13 ,

shes pikapin citroen i sapo ardhur nga zvicrra

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 17:52 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 20:01 ,

Citroën Berlingo 1.4 Benzinë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:59 ,

Pikap citroen berlingo 2009 sh

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzinë

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:50 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:11 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:43 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:53 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:00 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:21 ,

Citroen Berlingo 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione