Pejë | Makina | Vetura | Citroën

AX , 3
Berlingo , 113
C1 , 4
C2 , 7
C3 , 70
C4 , 38
C5 , 48
C8 , 13
C-Crosser , 1
C-Elysée , 11
DS , 1
DS3 , 2
Evasion , 13
Jumper , 41
Jumpy , 36
Nemo , 7
SAXO , 11
Xantia , 11
Xsara , 11
ZX , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:16 ,

Privat

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:16 Shitorja ,

CITROEN C3 1.4HDI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 15:07 ,

Citruen Jumpy 2.0 Hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:07 ,

Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Maj 12:02 ,

Shitet citroeni 2.0 hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 16:24 ,

shitet pikapi citroen jempy

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 11:30 ,

Citroen Jumper 2.8 JTD 2004 me doganë

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:08 ,

SHITET CITROEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 01:49 ,

Citroen C4 Picaso

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 18:23 ,

Citroen jumper

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:36 ,

Shitet Citroen Jumper 2.2 Viti 2007 Gjendje te Rregullt

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 23:16 ,

Citroen berlingo

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:11 ,

citroen

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 15:04 ,

Shitet pikapi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 15:46 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 00:54 ,

citroen c4 1.6 hdi mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:31 ,

Shitet citroen C4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:49 ,

CITROEN NEMO PICAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:25 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 18:45 ,

shes citroen

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 22:22 ,

Citroen c5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 21:37 ,

Citroen Jumper

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:36 ,

Citroen C4

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:11 ,

Citroen C4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:53 ,

Citroen c4 picaso

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 16:27 ,

Citroen C4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:53 ,

Shitet vetura Citroen C4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:04 ,

shitet pikapi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 18:43 ,

Shes citroen c4 dhe skoda octavia

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 01:02 ,

Citroen c3

3 000 EUR

13 Shk 20:27 ,

Shes citroen c4 dhe skoda octavia

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 01:13 ,

Shes ose ndrroj

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 00:31 ,

Citroen

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 21:08 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 02:05 ,

Citroen Jumpy 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 20:04 ,

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 19:17 ,

Citroen pikap

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 21:09 ,

Shes pjes per citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 16:49 ,

citroen c5

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:32 ,

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 16:35 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 22:49 ,

Shes Citroen Xantia

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 10:04 ,

Citroen

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Tet 23:01 ,

She's Citroen C3

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 19:38 ,

Shitet Citroën Jumper

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:19 ,

Shes Citroen Xantia

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 15:00 ,

Fellne. Numer 15

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione