opel corsa | Drenas | Makina | Vetura

Opel , 111
Audi , 3
BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:54 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

6 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:59 ,

Shes Opel Corsa D 2009 Bejm ndrrim

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 20:10 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 13:08 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 15:56 ,

Opel Corsa edition 111

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:36 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:18 ,

Shitet opel corsa dizel 1.3 me klim

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:24 ,

opel corsa 1.3 cdti

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:07 ,

Opel Corsa B 1.6i 1999

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 17:48 ,

Shitet

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 20:24 ,

Opel corsa 1.3 ecoflex

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 12:15 ,

Shitet opel corsa 2010

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 23:50 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Sht 21:03 ,

Opell corsa b 1.5dizell rks boj ndrrim

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 21:29 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin pa dogan

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 22:01 ,

Shitett Opel Corsaa !!

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 13:08 ,

Opel corsa 1.7 dizell

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 08:14 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 20:28 ,

Opel Corsa Pa DOGAN

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 21:03 ,

Bmw 520d viti 2006

Histora e veturës

7 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:54 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 05:05 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:46 ,

Shitet Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:18 ,

SHITET OPEL CORSA 1.2 BENZINE

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 15:08 ,

Opel corsa 1.7

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 10:36 ,

Shitet Golf 2 ,Diesel rks i skaduar

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 09:26 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 12:34 ,

U shit AUTO "NITI"����

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 12:01 ,

Ushitttt Opel corsa 91 extrem e mir

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 12:31 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 11:50 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

640 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 20:05 ,

Kros Suzuki Ndrrim me vetur pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 17:26 ,

U shitt.. E gzoft pronari .

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Nën 08:24 ,

Shitet Kombi T4 Furgon 2.4 Dizell

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:09 ,

Opel corsa 1.5 japan motorr me taga te huja

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 09:53 ,

Opel Kadett 1.3

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 12:44 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:12 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 22:15 ,

Shes veturen Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 22:52 ,

Shitet!! Audi A6 2.0Tdi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione