Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | B-Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford B-Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 11:14 Vetura , Burim

Shitet ford 2004 1.8 dizel

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 14:03 Vetura , Skenderaj

FORD B-Max

8 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 14:54 Vetura , Mitrovicë

Pikap ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 23:27 Vetura , Ferizaj

Ford Max 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 23:58 Vetura , Pejë

pikap ford

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 15:51 Vetura , Prishtinë

Per shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 17:25 Vetura , Besianë

Ford tranzid

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 09:50 Vetura , Prishtinë

ne gjendje profekte

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 10:31 Vetura , Ferizaj

Shes fordin gjendje te mir 5muj regjistrim

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 13:03 Vetura , Ferizaj

GOMA PER DIMER NR17

30 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 14:08 Vetura , Rahovec

shes ford

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:33 Vetura , Ferizaj

����SHES PiKAP i SAPO• DOGANUAR 1.8 TDi RKS ����

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:28 Vetura , Deçan

Shitet per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 10:38 Vetura , Rahovec

FORD

550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 11:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Ford B-Max

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 16:42 Vetura , Gjakovë

FORD kamionet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 19:16 Vetura , Lipjan

Ford transit 2.0

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:13 Vetura , Drenas

Shes pikapin ford connect T230

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 15:23 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi ford

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 21:28 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 20:29 Vetura , Gjilan

opel ascon

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Gush 16:36 Vetura , Prishtinë

Ford B-Max Automatik

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Korr 12:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

6 543 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Korr 21:55 Vetura , Shtime

shes pikado baj ndrrim

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Jan 19:37 Vetura , Vushtrri

Ushit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 19:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Kombi

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 07:05 Vetura , Gjakovë

Shes ford

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 11:17 Vetura , Gjilan

Guma dimri per gjip

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Korr 00:36 Vetura , Vushtrri

ushit

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 00:28 Vetura , Vushtrri

ushit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:54 Vetura , Prishtinë

Ford

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Pri 17:08 Vetura , Mitrovicë

Shes traktorin ngjendjeje te mir

6 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 07:20 Vetura , Fushë Kosovë

Ford

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 19:37 Vetura , Skenderaj

Shitet FORD B-Max

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Jan 08:16 Vetura , Prishtinë

Ford servis

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 18:07 Vetura , Gjilan

Ford transporter

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 21:19 Vetura , Prishtinë

Shes makinen Ford B-Max

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Korr 07:47 Vetura , Prishtinë

Auto pjes ford

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 18:03 Vetura , Ferizaj

Shes ford fiesten

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 16:21 Vetura , Prishtinë

ford

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 13:30 Vetura , Prizren

vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 13:52 Vetura , Therandë

shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 00:42 Vetura , Prizren

ford fokus shıtet ose ndrim behet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 19:54 Vetura , Prishtinë

Ford Max

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 20:41 Vetura , Prizren

shiten/nrrohen me goma 13she,gomat 17she tveres

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Korr 19:23 Vetura , Prizren

Shitet kombi Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford B-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione