Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Vetura Të gjitha në Gjakovë

Opel , 2
Renault , 2
Audi , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 18:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

+38344222280 Renta Car Gjakova 049222011

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:36 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

Rent A Car Gjakova +38344222280 duke fillu nga 20 E

20 EUR

30 Mar 18:28 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

+38344222280 Renta car Gjakova

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 22:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Pllac me qera rruga Gjakov-Prizren 5 km ndalje gjakovs

170 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 21:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

VW CADDY

7 500 EUR

16 Sht 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Gjakove - Vetura me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 14:11 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Gjakove - Vetura me qera

30 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Vetura me qera Gjakove

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 17:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Vetura me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 17:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Rent a car - Vetura me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 21:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Vetura me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 11:25 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjakovë

Rent a car - Vetura me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Gjakovë

Rent a car Krasniqi - Gjakove

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjakovë

Vetura me qera - Rent a car Krasniqi ne gjakove

40 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 15:04 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Vetura me qera - Rent a car Krasniqi

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 14:55 Vetura  ·  Gjakovë

Golf 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione