Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar | X-Type

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar X-Type | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 23:34 Vetura , Drenas

Jaguar X-type per pjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 02:21 Vetura , Rahovec

Blej gjitha Llojet e Veturave Pa Dogan Rks &Aksident Defekt

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Mar 19:00 Vetura , Prizren

Jaguar x-type

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:59 Vetura , Therandë

Jaguar x-type

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 00:29 Vetura , Klinë

shitet urgjent

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 00:28 Vetura , Klinë

jaguar urgjent

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 12:48 Vetura , Pejë

Jaguar X Type

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:46 Vetura , Prishtinë

Jaguar X 2.2 Diesel Automatik 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 01:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Jaguar X-type 2.0 benzin (defekt)

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Jaguar 2.2 Executive

11 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 12:43 Vetura , Drenas

Shitet jaguar

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 01:22 Vetura , Deçan

shej jaguarin mindesi ndrrimi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 01:22 Vetura , Deçan

jaguar 2.5 benzins

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:19 Vetura , Ferizaj

��- ii SHiTUR ��

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 21:14 Vetura , Prizren

Jaguar X type 2.0D shitët

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 20:06 Vetura , Gjilan

jaguar x-type

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 22:51 Vetura , Malishevë

Jaguar

14 Mar 23:21 Vetura , Prizren

Jaguar X type 2.0D shitët

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 13:40 Vetura , Pejë

Jaguar X-type super gjendje -pa dogane-

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 20:37 Vetura , Drenas

Jaguar

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 21:25 Vetura , Gjilan

Jaguar x type

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 15:58 Vetura , Prishtinë

Jaguar x type AWD

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 15:07 Vetura , Klinë

shitet / ndrrohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 02:00 Vetura , Prizren

Jaguar

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 15:34 Vetura , Prizren

Jaguar

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 14:02 Vetura , Prizren

JAGUAR X-TYPE 2.0 DIESEL

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:43 Vetura , Viti

Shitet Jaguar x-type Caravan 2.0 Disel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 18:33 Vetura , Viti

Shitet Jaguari

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 18:21 Vetura , Viti

Shitet Jaguari

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:42 Vetura , Klinë

Jaguar x-type

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 21:35 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet Jaguar

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 09:35 Vetura , Therandë

Jaguar X-Type

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:45 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 17:35 Vetura , Ferizaj

Jaguar X-type 2006 full Ekstra

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Jaguar X-type

06 Dhj 20:01 Vetura , Ferizaj

Jaguar X type 2.0 diesel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 14:00 Vetura , Prishtinë

Jaguar X Type 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 14:28 Vetura , Lipjan

Jaguar X Type 3.0 Benzin 2004

2 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 14:28 Vetura , Lipjan

Jaguar X-Type 2.5 V6 benizn

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 22:04 Vetura , Burim

Jaguar X-type

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 19:24 Vetura , Burim

Jaguar

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 17:16 Vetura , Viti

Jagugar 2000 nafte Xtype

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:33 Vetura , Lipjan

Jaguar X-Type 4X4

3 890 EUR

15 Shk 12:57 Vetura , Mitrovicë

JAGUAR X-Type 2.0 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 15:50 Vetura , Ferizaj

Jaguar X-TYPE

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Dhj 15:52 Vetura , Prishtinë

Jaguar 2006

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 06:08 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrohet

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 15:17 Vetura , Prishtinë

shitet

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 00:13 Vetura , Gjakovë

jaguar

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 16:07 Vetura , Drenas

Jaguar Xtype -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar X-Type | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione