Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar | X-Type

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar X-Type | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Korr 18:37 ,

Jaugar 3.0 V6 Benzin

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 12:39 ,

Shitet jaguar x-type

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:12 ,

Shes jugard 2.5 v6 bezin bojdrrim me tabel te huj

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 17:11 ,

jaguar 2.0

2 770 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Jan 13:57 ,

Shitet jaguar X- type

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 18:45 ,

Jaguar x type

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 21:44 ,

Jaguar X-Type benzin

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 10:10 ,

Urgjent shitet Jaguar xtype

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 19:47 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 18:12 ,

jaguar

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 21:48 ,

Shitet jaguar X type

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Nën 14:41 ,

Shes Jaguar me targa Ch i po sa ardhur nga ch

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 19:09 ,

Shitet verur

2 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 21:45 ,

U Shit flm merrjep

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 11:34 ,

Shes Jaguar X-type 2.0Diesel RKS 1vit

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 16:06 ,

shes dhe ndrroj jaguar x type 4x4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 00:33 ,

JAGUAR 2.5 benzin 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 13:09 ,

Jaguar S-type plin dizne full extra

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:30 ,

Jaguar x-type 2005 bejm ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Korr 21:42 ,

SHITET URGJENT, ARSYE EMIGRIMI NE USA

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:30 ,

Jaguar Xtype

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 10:21 ,

jaguar X-type

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:21 ,

Shitet jaguar 3.0 benzin 16V

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 08:42 ,

Jaguar X-type 2.2 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 13:30 ,

Jaguar X-Type, RKS, Shes ose Ndrroj

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 12:32 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 13:02 ,

JAGUAR 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:51 ,

Shitet Jaguar x-type 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 08:02 ,

Uuuu Shiitttt Jaguar X-Type 2.0 Dizel vit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 13:32 ,

jaguari S-type

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 01:51 ,

Jaguar 2.0 dizell

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 22:57 ,

Shitet per mose perdorim

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 02:00 ,

Jaguar xtype 2.0diesel

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 11:49 ,

Jaguari

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 13:29 ,

Jaguar x-type

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 17:57 ,

vetura angleze

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar X-Type | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione