Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Me qera në Kosovë

A-Class , 2
B-Class , 2
C-Class , 12
E-Class , 18
G-Class , 1
GLE-Class , 1
ML-Class , 1
S-Class , 5
SLK-Class , 2
190 , 2
200 , 1
220 , 2
240 , 3
300 , 3
350 , 1
400 , 1
416 , 2
Vaneo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:57
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Dhj 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Nën 16:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 16:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Nën 16:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 16:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 16:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Nën 16:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 16:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Nën 16:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Nën 16:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 16:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 20:21 Vetura , Mitrovicë

Ipet krani me qira 18m lartsi

1 EUR / muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Gush 02:26 Vetura , Vushtrri

Kran-korp me qira 18M

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Korr 22:06 Vetura , Pejë

rent a car

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 11:23 Vetura , Prishtinë

Leshohet korpa-krani me qira 18M

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Pri 19:10 Vetura , Mitrovicë

Ipet krani me qira 18M

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Pri 14:13 Vetura , Prishtinë

KRANA ME QIRA | 36m | 34m | 26m | 26m & sherbime me litar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 11:37 Vetura , Prishtinë

Ipen me qira kranat me korpe 36m 34m 26m & sherbime me litar

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Shk 11:17 Vetura , Mitrovicë

Ipet me qira. 18Mm

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 12:45 Vetura , Prizren

MAKINA ME QERA / Mercedes Benz S Class 550

2 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Jan 12:36 Vetura , Pejë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / GLE COUPE

1 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

Korpa

30 EUR / ditë

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:49 Vetura , Gjilan

pllac me qera

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 02:48 Vetura , Ferizaj

Jepet me qira

15 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 11:38 Vetura , Prishtinë

MAKINA ME QERA ne Tirane / Mercedes Benz S Class 550

1 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 11:14 Vetura , Prishtinë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / Mercedes Benz C Class

3 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Nën 11:13 Vetura , Mitrovicë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / Mercedes Benz B Class

1 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Nën 11:12 Vetura , Artanë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / Mercedes Benz C Class

2 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Nën 12:51 Vetura , Prizren

MAKINA ME QERA / Mercedes Benz E Class

1 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 15:00 Vetura , Prishtinë

Bej transportin

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:15 Vetura , Shtime

Kran Korp ipet ne sherbim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:04 Vetura , Gjilan

Car rental

20 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:14 Vetura , Prishtinë

Rent a car

40 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 20:31 Vetura , Gjilan

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 13:19 Vetura , Prishtinë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 19:24 Vetura , Fushë Kosovë

Rent a Car

50 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:07 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ - Slk kabrio per darsma,ahengje,foto shooting

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 14:57 Vetura , Fushë Kosovë

Rent A Car

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione