Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi t4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3154
Opel , 178
Audi , 155
BMW , 121
Peugeot , 74
Renault , 65
Ford , 54
Fiat , 49
Citroën , 41
Seat , 18
Škoda , 12
Alfa Romeo , 11
Nissan , 10
Jeep , 9
Kia , 8
Acura , 8
Hyundai , 7
Mazda , 6
Toyota , 6
Chrysler , 6
Volvo , 6
MINI , 5
Smart , 5
Daewoo , 5
Rover , 4
KTM , 4
Lancia , 3
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi t4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi t4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:28 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:23 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:23 Shitorja ,

VW T4 Kombi 1.9TDI

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:07 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Golf 4 1.9 tdi 4 motion 4x4 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:59 ,

BMW 320 2.0 DIZELL KLIM. RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 ME DOGANE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

VW T4 KOMBI 2.4 TURBO DISEL 4X4 SYNKRO RKS

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

T4 2.5 TDI ME DOGAN 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

Mercedes Vito 2.2 109 CDI �������� 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:57 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:56 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:56 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:55 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

SHES T5 2.5 tdi …..

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:54 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Shiten pjes per kombi t2 t3 t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:54 ,

Shiten pasqyret e gjana per kombi t2 t3 shum t mira

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:54 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 ,

VW CEDDY 2.0 SDI RKS 9 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:53 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 ,

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:46 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:43 ,

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:43 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Standard i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:35 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi t4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione