Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi b4 - Vetura Të gjitha në Mitrovicë

Audi , 129
Alpina , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi b4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi b4 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:46 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:40 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:39 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

Blej audi 80,90,100 B4 C4

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:11 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:55 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100.B4

500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:54 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100 B4 C4 A4

499 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:22 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 21:00 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80 B4

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 21:19 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 20:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 20:53 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 16:08 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Pjes Per Audi 80 b4 tdi Karavan Limuzin

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 23:43 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

shes pjes per audi b4 1.9 tdi

8 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:38 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:51 Vetura  ·  Alpina  ·  B4  ·  Mitrovicë

Shitet audi b4 top 10muj rks kerri osht pr marakli

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 21:57 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 1.9 tdi

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 22:46 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:58 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes Fellne Per Audi 80 B4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:58 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 03:57 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes Audi 80

1 300 EUR Price Reduced

25 Qer 14:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Mitrovicë

Auto Pjes & Servis Te Naseri

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 06:36 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes Audi B4

750 EUR

07 Nën 17:59 Vetura  ·  Audi  ·  S4  ·  Mitrovicë

Audi b4 1.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 17:59 Vetura  ·  Audi  ·  S4  ·  Mitrovicë

Audi b41.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 01:29 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Audi B4 1.9 TDI

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 00:05 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

20 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 08:15 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

Shitet audi b4

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 13:45 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

U shit!

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:16 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

AUDI B4 TDI

18 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:17 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes audi b4 19 tdi viti 1992

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 11:33 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes audi b4 1.9 dizell poashtu boj ethe nrrim 044749892

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 16:42 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Shes Audi B4 2.0 Benxin Viti93 Klim Rks

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 17:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

U shit e gzoft pronari i ri ���� flm merr e jep

1 470 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 16:48 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

audi

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:29 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

audi b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 22:52 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

AUDI B4 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:30 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

shitet

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 00:51 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi B4 1.9 TDI

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 10:11 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 15:03 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

shitet audi b4

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 00:12 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

AUDI B4 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 22:44 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi B4

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 20:51 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 20:28 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi B4 dizel 1.9 ne gjendje shum te mir 1 vi

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 15:04 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

shes bandashat per audi b4

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 19:02 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 19:38 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi B4

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 20:00 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audii

11 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:55 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

U shit... Audi b4 TDI 1.9

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 14:11 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Audi b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi b4 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione