Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi b4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1059
Opel , 9
BMW , 3
Acura , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Citroën , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi b4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi b4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:36 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:06 ,

AUDI B4 BENZINE 2.0 VITI 1991 REGJISTRIM 1 VIT

1 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

Renault skenik 1.9 2003 ne gjendje shum te mir 044 312 690

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:47 ,

Blejm Vetura

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:47 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

25 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:00 ,

Shes Audi B4

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

Shes Audi B4 1.9 TDI regjistrim 23.01.2023 viti 1991.

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 11:23 ,

Audi B4 1.9 TDI

630 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:14 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:18 ,

Audi b4 1.9 7 muj rks

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 08:01 ,

SHES AUDI BE4

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 23:01 ,

Audi B4 quattro 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:50 ,

Golf 2 1.6 turbo dizel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 23:10 ,

Shes veturen

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:33 ,

Shes veturen

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:35 ,

SHES AUDI BE4

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:00 ,

Audi

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 20:15 ,

Mercedes e220 cdi Automatik

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
21 Maj 09:52 ,

Shitet

700 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 19:31 ,

Audi B4 1.9 TD Rks (5 MUJ)

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 06:30 ,

Audi 80 B4

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:01 ,

SHITEN BANDASHAT ME RROTKAPNE 15-SH PËR AUDI B4

50 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 17:22 ,

Audi B4 1.6 Benzin

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 16:31 ,

Audi 80 B4 Krejt nrregull

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:45 ,

Audi 80

680 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:01 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 23:01 ,

Shitet kerri

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 12:16 ,

AUDI B4 TDI

18 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 14:36 ,

Shitet Audi B4 1.8 benxin vp 93

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 22:19 ,

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:40 ,

Mercedes-benz 250Disel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 18:34 ,

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:07 ,

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 15:00 ,

Shitet kombi

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 18:13 ,

Audi

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 10:08 ,

Bmw e39 525 disel Mpaket look

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 04:59 ,

AUDI-B4(REGJ-06.09.2022.

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:16 ,

Golf 2 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:56 ,

Shes

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 00:03 ,

Mercedes 200D disel

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 17:10 ,

audi b4 2.0 benzin plin

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 16:24 ,

Audi b4 1.6 bezin plin rks deri 10 muj me test te plinit

800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 20:24 ,

Audi

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 10:17 ,

Audi B4 1.9 TDI Ushitt Flmm..

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:29 ,

audi 80 b4

100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 18:23 ,

Golf 2 1.6 turbo disel 1991

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 14:22 ,

Audi 80 b4 2.0 benzin ndrrim

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi b4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | Cabriolet
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | RS-modele
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | BMW
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Mitsubishi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione