Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Morgan Të gjitha në Kosovë

4/4 , 4
Aero 8 , 1
Plus 4 , 1
Plus 8 , 1
Roadster , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Morgan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Qer 21:19 Vetura  ·  Morgan  ·  4/4  ·  Prishtinë

Shlep

7 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 20:52 Vetura  ·  Morgan  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Reno migano 2003 motori 19 cdi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Tet 15:28 Vetura  ·  Morgan  ·  Roadster  ·  Prishtinë

Goma t dimrit 14 175

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:49 Vetura  ·  Morgan  ·  4/4  ·  Prishtinë

Rakovic

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 21:10 Vetura  ·  Morgan  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Bageri ne shitje

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 12:49 Vetura  ·  Morgan  ·  Aero 8  ·  Prishtinë

Ilir

75 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Gush 00:00 Vetura  ·  Morgan  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Renaul

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 16:06 Vetura  ·  Morgan  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Reneo megane

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 21:16 Vetura  ·  Morgan  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Megan

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 12:55 Vetura  ·  Morgan  ·  4/4  ·  Gjakovë

shitet vetira edhe nrroht

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 15:46 Vetura  ·  Morgan  ·  Roadster  ·  Pejë

Golldon

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 19:48 Vetura  ·  Morgan  ·  Plus 8  ·  Gjilan

Golf 4

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 12:21 Vetura  ·  Morgan  ·  Plus 4  ·  Mitrovicë

PIKAP CEDDY

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 02:11 Vetura  ·  Morgan  ·  4/4  ·  Pejë

Golldon

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Morgan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione