Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

PIKAP | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2482
Opel , 674
Ford , 512
Citroën , 496
Peugeot , 470
Renault , 428
Fiat , 425
Seat , 183
Audi , 125
BMW , 81
Škoda , 67
Nissan , 31
Acura , 24
Alfa Romeo , 18
Dacia , 14
Kia , 14
Chrysler , 10
Mazda , 9
Hyundai , 9
Toyota , 8
MINI , 7
Rover , 7
Volvo , 7
Honda , 7
Daewoo , 7
Smart , 6
Jeep , 4
Chevrolet , 4
Isuzu , 3
Suzuki , 3
Lada , 2
Ssangyong , 2
Grecav , 2
Saab , 2
MG , 2
Aixam , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
Ferrari , 2
Porsche , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Morgan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe PIKAP,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj PIKAP Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:16 ,

SHES PIKAP CADY 1.9 SDI VITI 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:56 ,

Cedy 1.9dizel ne gjendje tmir viti2005 me rks 5muj

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:10 ,

Pasat 2

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:44 ,

Pikap

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:30 ,

Kombi t4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:28 ,

SHES PIKAP CADY 1.9 SDI VITI 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:54 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:43 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:38 ,

Caddy 1.9 TDI 2010 klima ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:38 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

Ford Transit 1.8 TDCI klima ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 ,

Caddy me klim dhe me dogan te paguar 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:15 ,

Caddy Pikap 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:22 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2002����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

����Seat Inca 1.9SDI����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

����Fiat Scudo 2.0HDI 2005����

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:07 ,

ASTRA

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 ,

Caddy 1.9 tdi 2007 me klim (me dogan)

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46 ,

BERLINGO 1.9d KLIME 8 MUJ REGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

T4 2.5 TDI 2003 ME DOGANE

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

CADDY 2.0 SDI I DOGANUAR 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

PIKAP CADDY 2.0 SDI 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 ME DOGANE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

T4 2.5 TDI ME DOGAN 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:54 ,

Peugeot 206 1.4 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:47 ,

touran 1.9 tdi pikap dy ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:47 ,

Shes pika vw cady 2.0 dizell rks 1 vit 044870990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:44 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj PIKAP | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pikap në kategorinë Makina
  • Pikap në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Pikap në kategorinë Vetura | Ford | Taunus
  • pikap në kategorinë Vetura | Fiat | Panda
  • PIKAP në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3
  • pikap në kategorinë Vetura | Peugeot | 3008
  • PIKAP në kategorinë Vetura | Opel | Antara
  • pikap në kategorinë Vetura | Ford | Escort
  • Pikap në kategorinë Vetura | Jeep
  • pikap në kategorinë Vetura | Toyota | Hilux

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione