Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A8 4.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 200
Ford , 2
Hyundai , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A8 4.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A8 4.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:07 Vetura , Mitrovicë

AUDi A8 4.2 TDI L viti 6/2011 RKS Full Opson

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:59 Vetura , Malishevë

Audi a8 4.2 anglez 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTERO VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A8 - 4.2 TDI -

29 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 18:00 Vetura , Klinë

shitet ndrrohet audi A-8 4.2 diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:31 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 4.2 TDI MATRIX QUATTRO 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 02:08 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI Automatic Quattro Coupe

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

Audi A8 4.2

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:18 Vetura , Klinë

Shitet dhe ndrrohet me xhip Audi A8 4.2 Dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 11:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 09:59 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 Quattro

14 900 EUR

02 Shk 12:29 Vetura , Gjilan

SHITET AUDI A8 4.2 DIZEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 15:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

16 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:29 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 TDI Long double Led

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 17:03 Vetura , Prizren

Audi A8 4.2 tdi Quattro Matrix

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 12:59 Vetura , Prizren

Audi A8 4.2 tdi Quattro Matrix

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 20:53 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

18 999 EUR

29 Tet 01:00 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 4.2 TDI V8T MATRIX 385PS

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:22 Vetura , Ferizaj

Audi A8 4.2

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 23:31 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 4.2 V8T i DOGANUAR RKS

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 23:36 Vetura , Prizren

Audi a8 2011 4.2 dissel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 23:20 Vetura , Prizren

Audi a8 2011 4.2 dissel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 00:52 Vetura , Pejë

Audi a8

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 11:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:17 Vetura , Prishtinë

Audi A8 L 4.2

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 20:48 Vetura , Ferizaj

Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 00:51 Vetura , Gjilan

AUDI A8 4.2 TDI FULL OPCION I DOGANUAR

31 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:59 Vetura , Pejë

AUDI A8 4.2 FULL EKSTRA

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:39 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 4.2 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:16 Vetura , Pejë

AUDI A8 4.2 FULL EKSTRA

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:59 Vetura , Mitrovicë

Audi A8 4.2 TDi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 00:30 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A8 4.2 TDI Matrix 045844448

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 04:03 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:05 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A8 (Gys Blind)

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 08:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 23:24 Vetura , Mitrovicë

Audi A8l

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 07:50 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 TDI Quattro Desiung Selection Automatik

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 19:24 Vetura , Ferizaj

Audi A8 4.2 TDI Quattro *SPORT DESIGN* U Shit flm

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:43 Vetura , Malishevë

audi a8 4,2

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 19:11 Vetura , Ferizaj

��❗️A8/ 4.2 PLiN AUTOMATIK NUK PERKTHEHET��

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 22:47 Vetura , Pejë

Audi a6

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 19:24 Vetura , Gjilan

AUDI A8 4.2 TDI FULL OPCION I REGJISTRUAR RKS

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 20:41 Vetura , Gjilan

AUDI A8 4.2 TDI FULL OPCION I REGJISTRUAR RKS

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 18:47 Vetura , Malishevë

audi a8 anglez 4.2 disel

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 16:23 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 Matrix

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 12:43 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 Dizel 386Ps 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A8 4.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione