Bmw 335 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 42
BMW , 32
Audi , 11
Citroën , 3
Ford , 3
Fiat , 2
Škoda , 2
Hyundai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 335,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 335 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 21:58 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:44 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 10:13 ,

Shitet Ford KA, 1.3 TDCI (Dizell)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Korr 13:26 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 00:14 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 00:04 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 21:13 ,

BMW 335 d

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 16:52 ,

BMW 335 d

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 16:40 ,

BMW 335 d

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 16:39 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:33 ,

Ford Fiesta 2011

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:35 ,

Golf 6 2.0 TDI 110ps

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:40 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:29 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 20:30 ,

Shitet bmw 1

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Dhj 14:36 ,

golf 7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 14:39 ,

Navigacion VW golf 7

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 12:15 ,

Navigacion per Golf 7 komplet Europa

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 11:24 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 11:23 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 19:46 ,

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 14:15 ,

Shitet polo 1.6

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 335 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw 335 në kategorinë Vetura | BMW | 525 | Seri 5
  • Bmw 335d në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Bmw 335 në kategorinë Vetura | Opel
  • Bmw 335i në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Bmw 335 në kategorinë Vetura | BMW | 320
  • BMW 335d në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bmw 335 në kategorinë Makina
  • Bmw 335 në kategorinë Vetura | BMW | 530 | Seri 5
  • Bmw 335i në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione