Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 gti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 48
Audi , 13
BMW , 6
Peugeot , 5
Citroën , 4
Fiat , 4
Renault , 4
Ford , 3
Acura , 2
Hyundai , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 gti,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 gti Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:31 ,

GOLF 6 2.0 TSI GTI 210PS VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

Shitet golf 3 GTI 2.0 origjinal për merklai

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:26 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

VW GOLF VI GTI 2.0“ADIDAS EDITION”

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

Golf 2 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Gti

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:57 ,

Peugeot 307

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Opel Zafira 7 ulese

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Lancia Ypsilon 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Peugeot 307

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Opel Antara 2009 Automatike

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 ,

Passat 3C

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:24 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:23 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

05 Korr 12:48 ,

vw golf 6 gti

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 09:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 08:55 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 08:53 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 08:46 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 08:43 Shitorja ,

VW GOLF 6 GTI 211PS

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 12:30 ,

Gti

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 21:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 10:14 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 21:53 ,

Golf GTI Performance

19 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 20:23 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Qer 18:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:29 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 21:30 ,

VW GOLF 7  2.0 DISTRONIK RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:28 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:45 ,

Peugeot 206 1.4 hdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 14:13 ,

2015 GOLF 2.0 GTI RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 11:10 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Qer 22:42 Shitorja ,

GOLF 6 2.0 GTI Automatik 280 ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:21 ,

GOLF 4 1.9 TDI -ARL -3 TE KUQE - EKSTREM I RUAJTUR I RI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:31 ,

GOLF 3

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 23:48 ,

VW Passat 2 1.8 gaz/benzin 1992

720 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 ,

Golf 6 GTI 2.0

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:21 ,

Golf 6 2.0 6 shpejtsi

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 08:55 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:48 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 04:13 ,

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 gti | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | BMW
  • golf 2 gti në kategorinë Vetura | Opel | Calibra
  • Golf 2 gti në kategorinë Makina
  • Golf 2 gti në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 250
  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | Dodge
  • Golf 2 gti në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Corrado
  • Golf 2 gti në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione