Honday | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Hyundai , 81
Honda , 11
Audi , 5
BMW , 4
Citroën , 4
Nissan , 2
Seat , 2
Smart , 2
Ferrari , 1
Fiat , 1
Opel , 1
Toyota , 1
Sot 19:21 ,

Shitet honday me rks 2007 .130mij tkalune 1.4 b

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:19 ,

Shitet honday 2007 me rks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:10 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

BMW 118 - AUTOMATIK - RKS - VITI 2010 -

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 14:40 ,

Citroen Xsara Picasso

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 15:45 ,

Honday santafe

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 11:03 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 11:01 ,

VW CADDY 1.6 TDI (7-SI)

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 11:00 ,

AUDI A3 2.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 11:00 ,

SEAT LEON ST 1.6

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:59 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 10:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 10:56 ,

VW GOLF VII 2.0

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:55 ,

AUDI A5

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 10:54 ,

VW Passat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 10:53 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:52 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:50 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT DSG HIGHLINE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:50 ,

GOLF VI 2.0 TDI

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:49 ,

VW Passat 2.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 10:48 ,

GOLF VI 2.0 TDI

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 10:47 ,

Mercedes Benz E250 CDI 212 AVANGARD

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:47 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 10:46 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI BMT

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:46 ,

BMW X3 dizel 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 10:45 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:45 ,

VW CADDY 1.6 TDI

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 10:44 ,

VW Passat 2.0 TDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Tet 10:43 ,

BMW X5 Xdrive 30d

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:43 ,

Mercedes Benz B 1.80

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 10:43 ,

VW POLO 1.4 TDI DSG (6R)COMFORTLINE

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:43 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 10:36 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 23:06 ,

Gum rezerv per gjip honday santa fe dhe bmw 5

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 09:38 ,

Volkswagen Passat B8 1.6 TDI 2015

13 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 19:00 ,

Audi a3 2.0 tdi

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 19:15 ,

SMART FORTWO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 18:34 ,

Honday tucson 2008 2.0 dizell 6+r 176 mi km

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 16:42 ,

honday

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 17:57 ,

SHITET SMARTI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 13:17 ,

Honday Atos

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 21:07 ,

Shitet gjendje treegullt honday santa fe 2.2 dizel

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 20:34 ,

Honday

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 21:04 ,

Honday

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 17:49 ,

AUDI A4 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 12:41 ,

Shitet honday

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 09:38 ,

shitet xhipi honday kalluper me defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 21:59 ,

TOUAREG 3.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 10:17 ,

Honday 1.6benzin tip top gjendje rks

850 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 11:26 ,

Honday 200

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Kërkime të ngjashme

Honday Honday Honday honday honday Honday Honday

Në fillim