Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrika per pasat 3c - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrika per pasat 3c , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karrika per pasat 3c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim RKS 3 muaj

4 100 EUR

30 Korr 19:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 7 2013 - 2.0 TDI (150 PS) me targa FR

10 Pri 22:42 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 18:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat 3C 2.0TDI 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Shes pasat 3c i sa po ardhur nga italia pa dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 19:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet dhe ndrrohet pasat 3C Viti 2005 8 Muj Regjistrim

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 11:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASAT 3c 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2.0 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 12:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

Pasat 3c

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Vw Pasat 3c viti 2006 gjendje shum shum te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 16:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

passat 3C

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Pjes per audi, golf , pollo,

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Shes pasat 3c☎️049846010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 2.0 TDI DSG me DOGAN viti 2009 nga ��������

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 17:00 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Audi A6 2.4 benzin plin

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 00:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet passat 3c extra

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Pasat 3c

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Wv passat 3c 2.0 tdi DSG 2009 zvicrra me doga

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

shes pasat 3C 2005

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 13:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Shes/Ndrroj pasat 3c 2.0TDI 4Motion Highline 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 16:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 3c 2.0tdi -06

7 650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrika per pasat 3c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione