Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mini cooper - Vetura Të gjitha në Kosovë

MINI , 529
BMW , 21
Citroën , 5
Dodge , 5
Peugeot , 5
Audi , 3
Chrysler , 3
Opel , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini cooper , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini cooper Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:19 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Drenas

Mini 4x4 automat me dogan

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:13 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER CONTRYMAN 2.0 automatik SD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Mitrovicë

Mini cooper 1.4 dizell viti 2004 rks

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW Passat 1.9 TDI B5 2000

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:43 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Mini automatic 4x4 me Dogan nga CH

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Lipjan

Mini cooper 1.6 diesel viti 2010 me 205 mij km

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 13:45 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER COUNTRYMAN SD 2.0 ALL4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:26 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Mitrovicë

MIni Cooper 1.6

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

27 Jan 13:12 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Skenderaj

Mini Contryman 1.6D

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 22:54 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 04:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Prishtinë

Mercedes GLC250 9G AMG Line 4 Matic 2016

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Jan 14:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes E220D 194HP 9G 2017 Black Edition

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 DSG 2012 b7 mundsi ndrrimi

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 20:12 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Vushtrri

Shitet mini Cooper

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 15:00 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Vushtrri

Shitet Ndrrohet 4Muaj Rks

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 02:18 Vetura  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Drenas

Mini cooper clubman !Urgjent!

6 700 EUR

11 Dhj 00:01 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Pejë

MINI COOPER 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 04:53 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Gjilan

mini cooper s1.6 turbo r56\7 për pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:36 Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Therandë

Shitet Mini Cooper Benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 12:54 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Vushtrri

Shitet Ndrrohet 4Muaj Rks Vp2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 10:00 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Shes veturen Mini Cooper Countryman SD ALL4

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 22:31 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Gjilan

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:05 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Prishtinë

Shitet Mini Coper

3 400 EUR

23 Nën 23:25 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Mini cooper 1.6 Disel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:36 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Gjakovë

Mini Cooper S D 2.0 d����

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 14:17 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prizren

mini cooper 1.6 viti 2007 rks 11 muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 19:35 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prizren

2007 mini cooper

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:59 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER S COUNTRYMAN 2015 1.6T ALL4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 10:54 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Gjilan

mini cooper

4 500 EUR

28 Sht 20:03 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Viti

Shes Mini cooper SD 4x4 2.0 disel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:32 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Viti

Mini cooper sd

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 09:52 Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Therandë

Mini Cooper One

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 09:47 Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Therandë

Mini Cooper one

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 13:14 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Viti

Mini Cooper - 158.xxx kilometra - Automatik / Me dogan

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 12:59 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shtime

SHITET MINI COOPER SD 2013 2.0D.049/679/818

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 16:41 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Prizren

U shitttt

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 08:07 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shtime

Shitet vetura mini cooper s

7 900 EUR Price Reduced

29 Gush 20:48 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Therandë

Mini cooper 1.6 benzin

09 Gush 23:29 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shtime

Mini cooper Countryman SD4 2.0 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:26 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Therandë

shitet mini cooper s ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

26 Korr 16:48 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Mitrovicë

Shitet/Nderohet Mini Cooper S ALL4

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

08 Korr 17:22 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Skenderaj

Shitet mini cooper 1.6 b vp 2004 euro 4

1 550 EUR

03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini cooper | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione