mini cooper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

MINI , 398
BMW , 16
Ford , 2
Opel , 2
Audi , 1
Daihatsu , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini cooper,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mini cooper Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:39 ,

Mini cooper

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6,Bnezin

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:36 ,

Mini cooper 1.6 benzin 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 ,

Mini cooper D 1.6d 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 1.6 VITI 2003

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:22 ,

MINI COOPER 2.0 SD 143PS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:00 ,

Mini Cooper 1.6 disell Full Extra

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:51 ,

Mini cooper

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 20:47 ,

Mini cooper Automatik

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 10:55 ,

Kabrio

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 22:04 ,

Mini Cooper

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 22:03 ,

Mini Cooper S

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 22:01 ,

mini cooper s1.6 turbo r56\7 për pjes

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 21:58 ,

Mini Cooper

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:33 ,

Federa te amertizerav per mini cooper s

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 14:35 ,

Mini coper countryman 2.0 naft

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:58 ,

Mini Cooper One

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 11:26 ,

Shiten pjest por mini cooper

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 19:35 ,

shitet

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 17:44 ,

Mini cooper

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 09:28 ,

Në Shitje!

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 16:37 ,

MINICOOPER 1.6 BENZIN S LINE

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 16:25 ,

Në Shitje!

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 11:12 ,

Mini Cooper R56

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:52 ,

Mini Cooper R 56

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:29 ,

Shes MINI Cooper S 170 PS

Histora e veturës

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:22 ,

Mini one 1,6 Benz (Harxhon Pak)

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 22:54 ,

Shitet Vetura Mini Cooper S benzin 1.6

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 11:00 ,

Mini Cooper R50 RKS 10 MUJ NDRRIM ME GOLF 6

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 18:40 ,

Mini Cooper 1.6

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 13:37 ,

Mini

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:17 ,

Renault Megan Scenic Automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:05 ,

Mini Cooper 1.6

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 09:26 ,

Mini Clubman 1.6Diesel

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 11:34 ,

Mini Cooper ONE D, 32 mij km, 2017

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 08:31 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS U SHIT FLM MERRJEP. COM

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 00:06 ,

SHITET MINI COPER

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 14:49 ,

Mini Cooper One facelift

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 00:02 ,

Mini one

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Maj 16:46 ,

Shitet MINI COOPER D/ Clubman

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:53 ,

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 12:32 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 12:23 ,

Shitet

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 11:42 ,

mini cooper s

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 20:22 ,

Golf 5 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini cooper | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione