Mitsubish pajero | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mitsubishi , 63
BMW , 3
Acura , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Opel , 1
Suzuki , 1
06 Jan 21:58 ,

Shes Motorra Menjaqa Dhe pjes per Vetura

3 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Jan 23:51 ,

mitsubish

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 16:56 ,

MITSUBISHI

6 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 12:16 ,

Mitsubish Pajero benzin

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:22 ,

Shes Mitsubish Pajero Sport 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:30 ,

Shes Pjes per Mitsubish Pajero 3.2 V6 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 12:57 ,

Dizne

200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 09:44 ,

Mitsubish

2 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 00:39 ,

Mitsubish Pajero

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 12:31 ,

selmoni

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 20:01 ,

Shitet BMW Urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 08:45 ,

Xhip mitsubish pajero pinin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 14:36 ,

Mitsubish pajero

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 19:36 ,

Shitet gjypi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:35 ,

Mitsubishi Pajero dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 13:09 ,

Mitsubish pajero

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 13:53 ,

Shes Xhipin Mitsubish Pajero DID

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 08:05 ,

Mitsubish Pajero

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 21:18 ,

mitsubish pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 10:47 ,

MITSUBISH PAJERO

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 02:52 ,

Auto Pjese ——Extra Cmime—������������

50 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:38 ,

Shes gjipat

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:38 ,

Shes gjipat

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:38 ,

Shes gjipat

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:38 ,

Shes gjipat

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:23 ,

shitet mitsubish pajero 2.4 dizell

2 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 12:21 ,

Mitsubishi pajero pini

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 10:11 ,

Mitsubish Pajero 2.5 dizell

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 17:02 ,

Shes Hyundai 2.0 crdi 4x4 tip top bej ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 11:36 ,

Mitsubish Pajero

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:34 ,

Kerkok opel corsa 1.5 1.7 japan

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 12:16 ,

Shes ose ndrroj xhipin mitsubish pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 00:03 ,

Auto Pjese “MITROVICA”��������������������

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 00:03 ,

Auto Pjese Me extra cmime ����������������

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Tet 15:31 ,

Suzuki Samurai OffRoad

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 12:33 ,

Mitsubish pajero

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 05:31 ,

mitsubish

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 19:34 ,

Gjip mitsubish pajero

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:50 ,

mitsubish pajero 3.2 dizell ndrrim me traktor 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:37 ,

Mitubish pajero

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:28 ,

Mitsubish Pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:35 ,

Mitsubish pajero

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:50 ,

mitsubishi pajero i aksidentuar

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 16:56 ,

mitsubish pajero

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:45 ,

Mitsubishi pajero

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 19:24 ,

Mitsubishi Pajero dizell

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:56 ,

Shitet mitsubish pajero

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:38 ,

Mitsubish Pajero 4x4

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 00:21 ,

Mitsubish Pajero DID 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim