Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opell vekter - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 148
Acura , 1
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell vekter , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell vekter Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 11:32 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Shitet Opell Vekter 1.8 Benzin

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:01 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Shitet Opell Vekter 1.8 Benzin

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 12:14 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Shes Opell Vedkter 1.8 Benzin

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:56 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Shitet Opell Vekter 1.8 Benzin

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 22:54 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

E pera

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Nën 17:17 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Shitet Opell Vecter

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 08:01 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Mitrovicë

Opell

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 21:14 Vetura  ·  Lipjan

Blej vekter ose omega 1.8 ose 2.0

21 Shk 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 20:46 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 18:48 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Shes opell vektren dizell 2.0 rks 10.muj regjistrim ngjendje

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 14:53 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Shes opell vekter benzin 1.6 rks iskaduar

350 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 14:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

opel vekter

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 23:29 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opell vekter

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Shitet kuka per opell vekter b

50 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 22:27 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

OPELL VEKTER

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Sht 00:32 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Malishevë

shitet opell vekter dizell 1.7

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 22:21 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

shes opell veketer

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 16:00 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

opell

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:24 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

opell vekter

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 13:28 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Opell vekter 2.2d

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 09:22 Vetura  ·  Mitrovicë

Blej

21 Nën 16:01 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Shes opell vekter benzin plin 1.6 rks iskadum

320 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 23:10 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Shitet Opell Vektra

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 15:14 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Mitrovicë

Auto Pjes VISKI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 11:41 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Kaçanik

OPEL VEKTRA 1.7TD JAPAN

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Gush 18:34 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Kaçanik

OPEL VEKTRA 1.7TD JAPAN

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Korr 09:24 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opell

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 19:40 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opell vekter

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 12:26 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Ferizaj

��opell vektra 2.0 ��

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 00:18 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Pejë

uu shittt

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 18:30 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opell vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 02:09 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opel vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 20:14 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

shes opell vekter benzin 1.6 viti 90

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 16:15 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Ferizaj

Shes opell vekter 4x4 2.0 benzin

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 12:20 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

shitet ndrrohet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 16:31 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Ferizaj

Opell vekter 2.0dizell ks

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 12:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 2 dizel

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 13:58 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Malishevë

Opellvekter

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 11:54 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Kastriot

Vekter 1.8 benzin

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Shitet baj ndrrim benzin plin me targa huja

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 21:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

pasat dizell. 1.9

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 21:15 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Prishtinë

Opell Kadet 1.4 Benzin

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 23:51 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Viti

Opel Vectra benzin

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:46 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opell vekter

1 399 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Nën 16:41 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Viti

opell vekter

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 08:58 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Besianë

Shes opll vecter

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 08:55 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Besianë

Shes opell vekter plin benxin

380 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 23:04 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Kerkoj urgjent motorr 1.6 per opell ble opell

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell vekter | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione