Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat 95 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ford , 2
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 95 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 95 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 11:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Qer 13:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Passat 3c ni bregazni DSG

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES PASAT 1.9 TDI VITI 95

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Pasat 3 1.9tdi me clim viti 95 rks 5 muaj gjendje super

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Pri 09:50 Vetura  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Pejë

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 22:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

passat 1.9 tdi 95 ac

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

����SHiTET PASAT-3- TDii 1.9 REGJiSTRiM 5 MUJ❌��

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 22:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

VW Passat viti 95

550 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 22:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Shes pasat viti 95

550 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 20:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

Pasat

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 07:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

PASSAT NE GJENDJE PERFEKTE RKS:11MUJ-Vp:95

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 20:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

Shes pasat 3 viti 95

950 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9TD klim nfunksion rks shum i rujtun 95

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 19:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9TD klimatronik 95 shum i rujtun

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 11:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

opel corsa b 1.2 rks viti 95

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 14:16 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ferizaj

Shitet ose Ndrohet Ford Mondeo 2.0 Benzin+Gaz

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 14:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat 3 vitit 95 - 96-97 blej karavan

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 21:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Pasat 2

2 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 13:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

u shitt e gzoft pronari ri flm merr jepp

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 19:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Vw Passat 1.9

2 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 10:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Kerkoj pasat 3

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 21:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 13:41 Vetura  ·  Prishtinë

Opel 95, 1.3, benzin -95

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 95 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione