Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat b8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 10
Audi , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Opel , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat b8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat b8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:29 ,

Shes pasat b8

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:57 ,

Pasat 1.6 tdi b8 viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 ,

MERCEDES C220 CDI - 4MATIC - AUTOMATIK F1 - VITI 2015 -

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:30 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:24 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:19 ,

SHITET PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:15 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 19:56 ,

Passat Rline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 17:07 ,

Pasat B8

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 15:05 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 11:32 ,

pasat B8 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:01 ,

Passat B8 2.0 dizell Automatic 190 Ps Full Opsion

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 15:41 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 11:09 ,

BMW GT 320D - 2.0 DIZELL - AUTOMATIK 8M - VITI 2014 - RKS -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:36 ,

Pasat B8, Automatik DSG, passat

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 12:12 ,

Pasat B8

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 10:25 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 19:40 ,

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 01:44 ,

PASAT B8 SHITET NDRRIM ME BANES

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 16:26 ,

pasat b8

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 21:20 ,

PASAT B8 Bi-TDI 239 PS

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 10:13 ,

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 17:06 ,

Pasat B8 2.0 tdi DSG Automatik me dogan te paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:24 ,

Pasat b8 full opsione 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 17:00 ,

Shitet Pasat B8 2.0 dsg

19 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 22:17 ,

Pasat B8

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 08:57 ,

Jetta

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:25 ,

Jetta

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:18 ,

Shitet Jetta Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:18 ,

Shitet Jetta HYBRID

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:41 ,

Pasat B8 2.0 Dsg viti 2018 Digjital i Doganuar full opcion

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:16 ,

Shes veturen Pasatxhava

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 16:49 ,

Shitet Jetta Hybrid 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:27 ,

Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 ,

Pasat.B8.R.Line.Viti.2015.Ndrim.Shtylla.ndertimi.Ose.vetur

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 12:49 ,

Pasat B8 Diesel 2.0 dsg automatik

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:59 ,

Shes veturen

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 07:57 ,

PASAT B8 TDI BLUMOTION AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:01 ,

Automatik DsG viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 12:51 ,

Pasat B8 Automatik DsG

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 11:59 ,

Shitet Pasat B8 Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 11:55 ,

Shitet Pasat B8 Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 11:42 ,

Shitet pasat. B8

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat b8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione