Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat b7 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 15
BMW , 12
Opel , 6
Peugeot , 4
Ford , 2
Škoda , 2
Fiat , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat b7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat b7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 15:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

Pasat b7

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat B7 2.0TDI 4 motion

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:26 Vetura , Mitrovicë

Vw Passat B7 2014 2.0 TDI DSG i doganuar

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0tdi Rline dsg 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Vetura , Mitrovicë

Passat b7 defektviti 2012 motor menjaq ok

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 Vetura , Gjilan

VW PASSAT B7 , 2.0TDI DSG (automatik), Viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:54 Vetura , Ferizaj

Shitet passati B7

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:06 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:06 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura , Prishtinë

Passat b7 highline 2015

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Vetura , Prishtinë

Passat

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat B7 2.0TDI 4 motion

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:39 Vetura , Mitrovicë

passat b7/ 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT B7 2.0 TDI 103 KW 140

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Vetura , Vushtrri

SHITET PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Gjakovë

Kompresora te Klimave per Vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 01:00 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Vetura , Prishtinë

Passat B7

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:36 Vetura , Prishtinë

Passat R-Line 2.0 DSG 177ps 4Motion ,,Pa Dogan,,

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 Vetura , Prishtinë

Shitet. passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 2.0 DIESEL 2014

6 450 EUR

Dje 21:13 Vetura , Besianë

VW Passat B7 2.0 TD(I) Alltrack 4 Motion 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7 Pa Dogan, Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Passat B7 Automatik 2.0 BlueMotion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:11 Vetura , Gjakovë

Passat B7 2.0 TDI DSG Blue Motion 2013 Rks

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI BMT DSG -i sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:37 Vetura , Ferizaj

Passat b7 2.0 tdi timon anglez pa dogan info.044444837

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:25 Vetura , Ferizaj

Passat b7 automatik bluemotion 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI BMT PANORAM -i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:20 Vetura , Gjilan

PASSAT B7 TDI 2.0 AUTOMATIK 2013 DSG RKS

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 16:21 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS 6 MUJ 1 PRONAR ME SERVISE

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 16:15 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 2.0 TDI DSG R-LINE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:36 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:33 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 R-LINE 2.0 DSG PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:38 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 11:21 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI DSG HIGHLINE - i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:21 Vetura , Prishtinë

Passat B7

30 Maj 20:01 Vetura , Ferizaj

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Maj 17:52 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK 2012 I DOGANUAR

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:31 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Alltrack pa doganë

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:34 Vetura , Prishtinë

Shes Polo 1.6 TDI ( Naftë )

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:30 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI VITI 2014 Model AllTrack pa Dogan

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat b7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione