Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passt - Vetura Të gjitha në Kosovë

Acura , 1
Audi , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Honda , 1
Opel , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passt , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passt Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 13:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASST 3C 2.0 TDI 1BREGASNI 6 MUJ REGJISTRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passt b7

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passt 2. disel.

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 06:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passt 2.0Dsg viti 2014 044362990

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7

14 Maj 16:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Past dizell rks 11 muj viti 90

1 280 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passt

7 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 15:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes veturen Passat 3c

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passt 1.9 turbo dizel

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 23:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passt

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 21:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passt 2.0 tdi

13 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 00:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

passt

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Volkswagen

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa D 1.3CDTI e doganuar ��☎️049-881-838

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 08:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Prishtinë

Shes Passt CC

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 22:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

She’s Passat 2013

3 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 19:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

pa titull

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Korr 00:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Deçan

Passt

3 500 EUR

11 Qer 08:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Shes polo 1.4 benzin viti 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Shes polo 1.4 benzin viti 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Passt 2

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Shitet ndrrohet

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 16:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

shitet passat disel 10muj rks ne gjedje te mir

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Pejë

VW Passt Bora 1.9 TDI ( DI) te kuqe

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passt 3c

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Shitet Passat B3 1.9 TDI i ardhur nga Austria

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes passat 2 Dizell

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 05:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passt 1.9automatic 1vjet regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

passt viti 2000

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 15:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Shitet

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 18:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Passt

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:34 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ferizaj

Mondeo 2.0

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 23:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 3c 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 12:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Ferizaj

VW Touareg 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat 1.9 tdi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 22:50 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Drenas

Honda civic Top sport s Type Full me krejt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:02 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Audi B4 1.9 TDI

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
03 Shk 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

U shit FLM

780 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 19:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

Fellne

220 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 20:09 Vetura  ·  Acura  ·  TSX  ·  Prizren

Fellne

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 22:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Veq pasat

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Aksion passt 2 ne gjendje te mir

800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Shes passt

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 12:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Felge 15 tshe sapoardhe nga gjermanija

110 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 20:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passt 1.9 tdi me 2 tkuqe viti 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 22:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passt viti 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 18:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Shes passt 1.8 benzin (plin)

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passt | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione