Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turan 2.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turan 2.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Turan 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Pri 23:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Therandë

Shitet Turan

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 23:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

CADDY FAMILY 2.0 TDI

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Shk 21:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Shitet turan 2.0 automatik 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

Turan 2.0 TDI sapo ardhun nga gjermonia

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 22:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

10 900 EUR

08 Pri 13:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

Turan

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 06:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

vw turan 1.6 tdi dsg

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 22:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Turan 2.0 automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 14:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

Shes turan 2.0 tdi Euro4 pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 16:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

Shes turan 2.0 tdi euro 4 padogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prizren

Ww Tauran

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 10:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kastriot

TURAN 1.9 TDI 2 ULSE 2005 PA DOGAN

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 23:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

U shit flm

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Turan

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Viti

vw touran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 21:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Viti

shes vw touran 7 ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW tiran

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Skenderaj

VW TURAN 2.0 DIZELL VITI 2010 SAKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 11:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

turan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

Turan 2,0 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

Turan 2,0 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 22:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shiten fellnet 225 45 R17

185 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

VW TURAN

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Vetura Turan VW 2.0

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 2.0 Tdi 2008 DsG

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 15:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Artanë

vw volkswagen turan 1.9 tdi manual 6 marsha

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Gush 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

I SHITUR

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:15 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Mitrovicë

Shiten dritat+stopa te ndryshum

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 12:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2.0 DSG I Sapoardhur nga GJermania

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 16:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 automatik dsg

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

VW Touran dizel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 23:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Therandë

Mundsi ndrrimi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

SHES

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Rahovec

Shitet turan

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Skenderaj

VW TURAN 2.0 TDI VITI 2007 AUTOMATIK DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 14:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran -05

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Tauran 2.0 dsg

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

VW Touran 2.0 dizel -04

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TURAN 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:17 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Pjes per bmw 520 viti 2012 ...,..........

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 18:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

turan 2.0 viti 2007 DSG

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turan 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione