Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bandash r15 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 6
Audi , 3
Acura , 2
BMW , 1
Lada , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bandash r15 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bandash r15 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 23:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 23:51 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 02:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Shiten gomat me bandash per Golf 6

260 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 22:31 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Prizren

Opel Kadett 1.4 Benzin

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 21:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 02:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 01:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Gumat M/S 195/65 R15

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 11:36 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 00:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prizren

Goma. M+S ( 195.50.R15 ) 4 copa shum t mira

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 19:04 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prizren

Shitet Niva

2 300 EUR

18 Dhj 18:42 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Ferizaj

Shes gomat 4 e dimrit te reja 195/65/r15

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 14:19 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

Shes 4 goma te dimrit 195/65/R15 te reja

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 18:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Ndrroj VW Passat 1.9TDI

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Bandash

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 16:01 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Besianë

Goma te Dimrit

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:38 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Deçan

Urgjent

130 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
25 Maj 10:19 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjakovë

Opel vectra 1.6 urgjent

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 14:30 Vetura  ·  BMW  ·  M3  ·  Prishtinë

Shes

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 14:45 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Opel vectra 2.2 Automatik full ekstra

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Jan 08:37 Vetura  ·  Prishtinë

FORD FOCUS TDDI 2002 -02

20 Dhj 18:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Shes 4 goma te dimrit

160 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:21 Vetura  ·  Gjilan

FORD FOCUS DIZEL -02

17 Pri 15:51 Vetura  ·  Klinë

GOMA 165 R16

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bandash r15 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione