Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 karavan - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 75
Audi , 45
BMW , 32
Ford , 14
Peugeot , 12
Seat , 11
Fiat , 10
Renault , 10
Hyundai , 6
Citroën , 5
Škoda , 4
Kia , 3
Jaguar , 3
Chrysler , 2
Rover , 2
Volvo , 2
Bugatti , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Acura , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 karavan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 karavan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:48 Vetura , Skenderaj

GOLF 4 Karavan 1.9 Dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:30 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:28 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Sht 09:14 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 21:14 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 18:39 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 4 karavan

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:40 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:22 Vetura , Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 10:48 Vetura , Gjilan

Shitet Golf Automatic

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 12:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Gush 12:56 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi anglez pa dogan

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 22:51 Vetura , Prishtinë

Kombi t5 2.5 tdi pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 14:48 Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 tdi pa dogan

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 00:23 Vetura , Prishtinë

Volvo benzine automatik pa dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 00:35 Vetura , Prishtinë

Audi a3 2.0 tdi pa dogan

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 21:58 Vetura , Ferizaj

Shes kombi citroen jumper 2.5 d rks i sakduar 1700 eu

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 11:38 Vetura , Prishtinë

Audi a3 1.8 benzin 5 cilndra pa dogan

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 20:09 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 21:31 Vetura , Prizren

Golf 4 1.9 TDi karavan

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 06:24 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 03:16 Vetura , Prishtinë

A klasa 170 cdi pa dogan automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 15:04 Vetura , Prishtinë

Audi a3 v5 turbo pa dogan nga zvicra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 02:07 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 tdi i sa po ardhur nga anglia

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 01:13 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 tdi pa dogan

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:43 Vetura , Prishtinë

Golf 4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:10 Vetura , Prishtinë

Ford focus automatil pa dogan

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

08 Qer 12:35 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:00 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 21:42 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 d 3.0 dizel anglez pa dogan

61 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 17:31 Vetura , Skenderaj

shitet golf 4

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 11:54 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 03:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

10 Maj 02:20 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet golf 4 karavan

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:50 Vetura , Prizren

Golf 4 Karavan

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

12 Pri 10:49 Vetura , Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 karavan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione