Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercdes 2.50 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercdes 2.50 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercdes 2.50 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Pri 00:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gjilan

Mercdes 250 OLD TIMER

6 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 07:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Skenderaj

mercdes 190 2.5

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 23:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Shes mercdes 2.50

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 13:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercdes

7 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 20:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercdes 2.5disel rks

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 12:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercdes 190 2.5 D

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercdes

580 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 12:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 11:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Shitet mercdes 2.5 D viti 1987 me rks 08.02.2020

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercdes

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 20:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

045505029

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 18:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  G 250  ·  Prizren

Mercdes G-class

15 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 12:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercdes dizell

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 16:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Deçan

shitet mercdes automatik

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 14:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Mitrovicë

Shite urgjent mercdes 250 ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 13:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Deçan

shes mercdes benz 190 2.5

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 19:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Deçan

Shes mercdes benz 190

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Therandë

Shitet mercdes benz . 250

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 16:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercdes 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 18:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercdes 250

1 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

Mercdes 190

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 17:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

Mercdes

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 14:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

mercdes 190

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 10:49 Vetura  ·  BMW  ·  i3  ·  Burim

BMW i3 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 22:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Mercedes 190 D

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Shitet mercdes benz 250 93 2.5 dizel

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 23:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

shitet

560 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercdes 2.50 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione