Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat 3c - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 56
BMW , 52
Audi , 51
Peugeot , 16
Seat , 13
Ford , 11
Fiat , 9
Renault , 7
Škoda , 7
Citroën , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Honda , 2
Kia , 2
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat 3c,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat 3c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:47 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

BMW 730LD - 3.0 DIZELL - AUTOMATIK 8M - LUXURY LINE - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:10 Vetura , Prizren

Pasat 3C Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0TDI (100kw =134PS) /EURO 4 / Pa DOGAN

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Vetura , Prishtinë

Pasat 3C 1.9 tdi rks 1 vit

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:16 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK DSG - LED - RKS -

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA - 2.0 DIZELL CDTI - VITI 2011 - 1 VIT RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 Vetura , Ferizaj

Honda Jazz

2 400 EUR

Dje 23:15 Vetura , Prishtinë

Fiat Linea 2009 1.4 B Rks Klime

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 Vetura , Prishtinë

VW Pikap Caddy 1.6 DSG rks 2011 Klime ac

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 535XD 2014 Facelift Rks Panoram full ekstra

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Kadjar 2017 1.5Dci 110 ps Automatik EDC Bose

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:28 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI KLIM RKS

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:12 Vetura , Pejë

VW PASAT 3C 2.0 TDI 140 PS ME MATOR B7 VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 15:05 Vetura , Gjilan

Opel zafira

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 06:08 Vetura , Kastriot

Golf 7 1.6 tdi automatik viti 2013 posa doganum 1vit regjist

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 05:51 Vetura , Gjilan

Range rover

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 00:53 Vetura , Prishtinë

Honda civic

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 08:34 Vetura , Gjilan

Fellne 17 2 copa

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:10 Vetura , Gjilan

Goma Dimrit 205/60R16

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Nën 08:09 Vetura , Gjilan

Fellne 205/55 R16 Guma Dimrit

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Nën 08:07 Vetura , Gjilan

Tregus e pllastika passat 3c

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 08:04 Vetura , Gjilan

Fellne me goma dimrit 225 45 R17

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Nën 00:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

24 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 23:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 21:41 Vetura , Prishtinë

Bmw 730 d pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 20:56 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster 2015 Me 5 Ulse

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 11:49 Vetura , Prishtinë

Vw passat 3C 1.9 2006

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 18:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 320 cdi rks 2007 aksidentuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:41 Vetura , Prishtinë

045811496

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 09:31 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI RKS

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 09:29 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG R LINE 4MOTION

23 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 05:18 Vetura , Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

21 Nën 23:55 Vetura , Prishtinë

Pasat 3C 1.9 TDI 2006 Pa Dogan

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat 3c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pasat 3c në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Pasat 3c në kategorinë Vetura | Opel | Vectra
  • Pasat 3c në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Pasat 3c në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • pasat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • pasat 3c në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Pasat 3c në kategorinë Makina
  • Pasat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • pasat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Pasat 3c në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione