Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat b8 karrika - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 1
BMW , 1
Daihatsu , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat b8 karrika , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat b8 karrika Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - BLUEMTOION - 140 PS - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 13:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B8 2.0 -2015 239xxx Km PA DOGAN 049 130 900

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI

24 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat B8 2.0 TDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 16:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 Rline

19 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

PASSAT B8 2.0 DSG 2020 Facelift ��������

27 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 20:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 19:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat b8 1.6 TDI 2015

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8.5 2020 Me doganë

24 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw Passat B8

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 08:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Shitet Passat B8 2018 automatik 1.6

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 20:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 R Line

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat b8

11 800 EUR

15 Jan 04:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat B8

16 000 EUR

01 Jan 16:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHITET PASSAT DSG B8 1.6 TDI

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat B8 2.0 DSG

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 08:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b8 2.0 tdi 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI Automatik DSG 2015

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat B8 R-Line

12 Dhj 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI , Viti 2016 DSG Automatik Full Opcionë

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHITET PASSAT DSG B8 1.6 TDI 7SHPEJTESI 125 PS

14 200 EUR

06 Nën 18:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI DSG FULL EXTRA Pa Dogan

11 100 EUR

03 Nën 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 2019 DSG

13 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat b8 2.0d 2015

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 15:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B8 2018 2.0 DSG 190ps 154.000km

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 15:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B8 2015 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 18:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw passat b8 2.0d 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 02:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat b8 2.0 2016 me dogan

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 22:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat b8 2.0 me dogan

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

Passat b7 2.0TDI 4Motion 170ps

10 EUR Price Reduced

12 Korr 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat B8

16 000 EUR

26 Maj 00:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Passat b8

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 00:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Prishtinë

WV Beetle (Buba)

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat b8 2.0tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHITET PASSAT B8 2.0 TDI ME DOGAN FULL EXTRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 02:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b8 2.0tdi dag

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Vw Passat B8 2.0 TDI , Viti 2015 Full Opcionë I Sapo Ardhun

11 200 EUR

27 Jan 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat B 8

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES PASSAT B8 AUTOMATIK DSG DIESEL

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI DSG

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes VW Passat B8 2.0TDI 150PS

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 TDI

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat B8 2.0 2017 4motion

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

passat b8 2015 2.0 dsg

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 22:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B8 2.0 DSG 2018

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 17:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Pasat B8

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ferizaj

Mercedes e220 cdi Automatik

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat b8 karrika | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

passat b8 karrika passat b8 karrika

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione