Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vitara - Vetura Të gjitha në Kosovë

Suzuki , 297
Audi , 4
BMW , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Kia , 3
Nissan , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Isuzu , 2
Jeep , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Dacia , 1
Ford , 1
Lada , 1
Pontiac , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vitara,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vitara Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:55 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara 4x4 Rregjistrim 11 muj

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI 2019 DSG Face/Lift High/Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Vitara

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:35 Vetura , Pejë

Suzuki Vitara 1.6 rks

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Maj 23:52 Vetura , Pejë

shitet suzuki vitara 1.6 16 ventila

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Maj 13:45 Vetura , Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 10:13 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:14 Vetura , Gjilan

Suzuki vitara

28 Maj 13:14 Vetura , Pejë

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 15:27 Vetura , Gjilan

Suzuki

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 01:35 Vetura , Prizren

Ne shitje - SUZUKI VITARA

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Maj 00:41 Vetura , Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 23:35 Vetura , Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 14:00 Vetura , Therandë

Suzuki Vitara dhe Mitsubishi pajero per pjes

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 16:06 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 13:15 Vetura , Prishtinë

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 11:24 Vetura , Prishtinë

Renault Modus 1.5dci

3 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 17:05 Vetura , Drenas

Suzuki Vitara

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 16:42 Vetura , Pejë

shitet motorr suzuki grand vitara me menjaq komplet

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 11:20 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara

10 500 EUR

05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 19:40 Vetura , Pejë

Shitet suzuki vitara 1.6 16v

5 350 EUR

20 Mar 21:24 Vetura , Klinë

Suzuki Vitara

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 08:24 Vetura , Ferizaj

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIESEL

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 13:37 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50TDI quattro

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Shk 19:01 Vetura , Prizren

Shitet SUZUKI VITARA

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 22:31 Vetura , Mitrovicë

Vitara x90 , viti 96 ,

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 13:48 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prishtinë

Passat variant BiTdi

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA200d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:57 Vetura , Pejë

suzuki grand vitara

7 400 EUR

27 Jan 19:53 Vetura , Prishtinë

Renaul Scenic 1.9dci

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Rav4 2.2 disel automatik 4x4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 16:00 Vetura , Zubin Potok

Vitara

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 14:35 Vetura , Gjilan

suzuki vitara

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0b 4x4

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 23:38 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4 Viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

VW Passat Variant 2.0 BiTDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

15 Jan 23:12 Vetura , Prishtinë

Shitet suzuki vitara

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 17:11 Vetura , Prishtinë

Renault Scenic 1.9dci

2 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 01:19 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara 1.9d 4x4 Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 20:25 Vetura , Burim

Shitet

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara extra

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vitara | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vitara në kategorinë Makina
  • vitara në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • Vitara në kategorinë Vetura | Hyundai
  • vitara në kategorinë Vetura | Mazda
  • Vitara në kategorinë Vetura | Dacia
  • Vitara në kategorinë Vetura | Suzuki | Swift
  • Vitara në kategorinë Vetura | Suzuki | Jimny
  • vitara në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Vitara në kategorinë Vetura | Audi
  • vitara në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione