Vitara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Suzuki , 215
BMW , 3
Daihatsu , 2
Fiat , 2
Isuzu , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Audi , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vitara,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vitara Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:56 ,

Suzuki Vitara 16V

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:18 ,

Volkswagen Tiguan 2.0 tdi DSG 4Motion

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:28 ,

Fiat Punto Kabriolet 1.3 Benzin-Ndrim me xhip 4x4

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 22:07 ,

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Sht 17:33 ,

Suzuki Vitara 1.7 dizell 1vit Rks 4x4 funksional

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:30 ,

Suzuki grand vitara

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:05 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:17 ,

Suzuki Vitara

Histora e veturës

16 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 20:55 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 00:14 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 23:59 ,

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 12:55 ,

U shit flm ����

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 19:31 ,

Mercedes-Benz GL 320 4matic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 01:44 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 05:01 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZELL

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 13:53 ,

Shitet Suzuki Grand Vitara 2.4

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 13:22 ,

Shes VW Beetle

Histora e veturës

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 15:02 ,

shitet suzuki vitara 1.6 benzin 4X4 karrikat me nxemje

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:48 ,

Suzuki vitara 2.o dizel rks 8 muj viti 2000

Histora e veturës

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Sht 12:25 ,

Suzuki vitara

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 13:10 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 21:26 ,

Suzuki vitara 1.6 benzin rks

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 17:58 ,

SUZUKI VITARA ME REGJISTRIM 6 MUJ

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 23:19 ,

Suzuki Vitara 4x4 1.6 Benzin RKS 6 Muaj

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 11:42 ,

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 17:34 ,

Shitet Suzuki vitara 1.6benzin ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 19:43 ,

VITARA, Shes ose bejë ndrrim.

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:07 ,

Mercedes E270 Automatik

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:42 ,

Mercedes E270 Automatik

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:38 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 19:33 ,

Suzuki Vitara

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 00:30 ,

Suzukii Vitara

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 15:44 ,

Shes suzuki vitara 1.6 benzin

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:07 ,

Shitet Suzuki vitara 1.9 dizll per in vajber +37746172869

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:03 ,

Suzuki vitara-Kabina

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:47 ,

Vitara

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 22:37 ,

Suzuki vitara 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 12:26 ,

Shes Suzuki Vitara

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 19:17 ,

Suzuki vitara dhe grand vitara ( Raket e ditave )

Histora e veturës

54 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:45 ,

Felga me goma për Suzuki Vitara

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vitara | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione