Prishtinë | Makina | Vetura | Renault | Scenic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Scenic | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:54 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:05 ,

Renault Megane Scenic

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 20:45 ,

Renault Scenic 2005 Diesel per 7 persona

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:23 ,

Renault Scenic 2007 1.9 Dizel

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:13 ,

Renault scenic 1.9 dti 7 ulse

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:47 ,

renault scenic 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 18:14 ,

Shes renault scenic 1.9 dci disel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 18:13 ,

Shes renault scenic 1.9 dci disel 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 22:58 ,

Shitet Renault Scenic

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:01 ,

Shitet RENAULT SCENIC

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:00 ,

Reno scenic

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:42 ,

Prodaja

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Shk 07:12 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:58 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:15 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:40 ,

Renault Scenic (Megan 4X4), 1.9 dci

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:27 ,

Shes renault scenic 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 12:14 ,

Shitet Urgjent

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 16:42 ,

Shitet Reno Secenic 1.9 dizell viti i prodhimit 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 12:47 ,

Shitet Reno Secenic 1.9 dizell viti i prodhimit 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 07:05 ,

Shitet Reno Megana Scenic 1.9 dizell viti i prodhimot 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:03 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 09:07 ,

Shes kerrin

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 13:38 ,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 16:38 ,

Auto na prodaju

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 12:54 ,

Renault scenic 1.9 dizel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 22:27 ,

Shitet Urgjent

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:33 ,

Renault Scenic 1.9

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 04:43 ,

Renault Scenic II 1.9 dci

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:35 ,

RENAULT GRAND SCENIC 1.9 DIZELL 7 ULSE ME LIBER

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 19:22 ,

Shes renault scenik 1.5 dci

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 22:07 ,

Scenic bosse edition 1vit rks 1.5dci

9 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 19:52 ,

Renault Scenic ‘1.9Dci 2004

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 15:22 ,

Shes renault scenic 1.9 dizell

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 19:16 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 23:23 ,

shitet urgjent

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 23:55 ,

Renault Scenic 1.5 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 16:11 ,

Renault scenic 1.9 dci

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 10:05 ,

Prishtin

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Korr 11:35 ,

SHITET Renault Scenic

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 15:32 ,

Renault Megane Scenic

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 23:29 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 07:55 ,

Shes Renault Scenic 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 21:39 ,

U shit FLM MERRJEP

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 12:57 ,

Renault scenic

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:29 ,

Renault Scanik

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:45 ,

Scenic bose edition

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Scenic | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione