Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatik - Vetura Të gjitha në Prishtinë

VW Volkswagen , 4205
Mercedes-Benz , 1890
Audi , 1581
BMW , 1238
Opel , 736
Citroën , 327
Peugeot , 316
Renault , 250
Ford , 158
Škoda , 148
Seat , 136
Smart , 129
Land Rover , 118
Fiat , 75
Volvo , 58
Hyundai , 54
Jeep , 53
Kia , 52
Toyota , 49
Nissan , 48
Chevrolet , 30
Chrysler , 29
Jaguar , 29
Alfa Romeo , 27
MINI , 25
Mazda , 23
Porsche , 22
Suzuki , 21
Ssangyong , 19
Honda , 17
Mitsubishi , 14
Rover , 12
Dodge , 9
Saab , 5
Dacia , 4
Corvette , 4
GMC , 3
Zastava , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Lancia , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 15:44
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Shitet: Audi A6 ( 2015 ) 3.0 TDI - Automatik

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Automatik

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:14
Linku:
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep grand cherokee

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 07:17
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Prishtinë

Set Arona TDI Automatik

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:53
Linku:
Vetura  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Prishtinë

Nissan Murano 2010 V6 Automatik 3.5L

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 09:27 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:53 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK 7 ULSE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:52 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat B7

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:56 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Prishtinë

SEAT ARONA 1.6 TDi 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.6

16 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:17 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Prishtinë

Shitet Bmw 116d 2.0 AUTOMATIK

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:56 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

2013 OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIVE

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

SHITET AUDI Q5, 2015, 2.0 TDI DIESEL, 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

SHITET BMW 318d, 2015, 2.0 DIESEL, 105 KW

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

SHITET BMW 320d, 2014, 2.0 DIESEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220 RKS AUTOMATIK 2016 4MATIC

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:57 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Shes Range Rover 2.7 HSE Automatik Full Opcion Viti 08/2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:54 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Prishtinë

Shes Micubish Pinin 2.0 Benxin Automatik Viti 2001 Rks 2 Muj

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI DSG Automatik 2006 klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TOURAN AUTOMATIK 1.9TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Prishtinë

MERCEDES E280 EVO AUTOMATIK VITI 2008 FULL EXTRA

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TOURAN AUTOMATIK 7 ULSE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golfi6

92 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK Highline ��������

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0TDI automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat altea xl automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza FR automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Auto sallon Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Smart ForTwo mhd automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Vetura  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Prishtinë

Shes Ford Mustang 3.7 v6 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:39 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

Citroen c3 1.6 hdi automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Prishtinë

Mercedes C Klas

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:26 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D LUXURY LINE AUTOMATIK 8G VITI 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Prishtinë

SHITET SEAT ALHAMBRA 2.0 AUTOMATIK 2012 7 ULSE PANORAM KAMER

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320 d xdrive 2014

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Automatik

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

Shitet BMW 118D 2.0 Automatik viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione