Golf 2 | Therandë | Makina | Vetura

Audi , 5
Opel , 4
BMW , 4
Peugeot , 2
Renault , 2
TVR , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:02 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:24 ,

shes golfin

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 08:16 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 08:15 ,

VW Golf 6plus 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 14:30 ,

Ne gjendje te rregullt Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 09:52 ,

Golf 2 ne gjendje te mir

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 08:17 ,

Golf 4 gti

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:28 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:27 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:24 ,

Pjes per A Klas 140b

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:22 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:21 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:20 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:47 ,

VW Golf 6 2.0 GTD AUTOMATIK DSG VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 17:29 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 12:45 ,

VW Golf 2.0 TDI Autoshkoll

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:30 ,

shitet ndrrohet

495 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 19:05 ,

GOLF 2 1.6 DIZELL

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 19:44 ,

Shitet golf 7

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Mar 09:09 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 21:53 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 00:07 ,

Golf

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:10 ,

Shitet Golf 2 1.8 benzin

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:29 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️⚠️

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 13:03 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 10:00 ,

Shitet Golf 7 - 2.0 Bluemotion

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 23:01 ,

Shitet ford sierra 1.8 dizel rks 6 muj perfekt

320 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 13:14 ,

Shitet ose ndrrohet golf2

450 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 09:34 ,

Golf4 1.6 benxin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 20:19 ,

Golf 6 GTD automatik

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:29 ,

Golf 4. 1.9 TDI. DI e kuqe

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 15:37 ,

Golf 2 diezel 1.6

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 04:37 ,

Shitet Golf 2

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 08:15 ,

Golf

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 13:58 ,

Golf 6

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:43 ,

shiten nderrohen me telefon

120 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 19:42 ,

vw caddy 1.9 tdi automatik dsg

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:12 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

6 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:50 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:41 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 19:53 ,

Shes Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 21:32 ,

Golf 6 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 17:03 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 21:35 ,

Golf IV 2.0 benzin

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 18:15 ,

Golf IV 2.0 benzin

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 08:54 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 20:38 ,

Land Rover Freelander

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 21:02 ,

vw fave 2.4 disell 1992

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 14:12 ,

shiten gomat golf 2 bojn edhe per 3

80 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione