Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 29571
Audi , 648
Opel , 636
BMW , 380
Peugeot , 151
Acura , 147
Ford , 145
Renault , 120
Citroën , 92
Fiat , 91
Seat , 58
Škoda , 45
Volvo , 44
Alfa Romeo , 37
Mitsubishi , 29
GMC , 28
Dodge , 26
Hyundai , 25
Land Rover , 24
Jeep , 24
Nissan , 23
Toyota , 21
Alpina , 20
Kia , 18
Aixam , 18
Mazda , 17
Smart , 14
MINI , 13
Chrysler , 12
Suzuki , 12
Rover , 11
Daihatsu , 10
Zastava , 9
Honda , 9
Artega , 9
Lancia , 8
Dacia , 6
Chevrolet , 6
Ferrari , 6
Porsche , 6
TVR , 5
Cadillac , 5
Wiesmann , 5
Bugatti , 5
Jaguar , 4
Grecav , 4
Daewoo , 4
KTM , 4
Ssangyong , 3
Saab , 3
MG , 3
Bentley , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Hummer , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Maybach , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 12:12
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 19:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Volkswagen Golf 8 2.0 TDI

22 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 18:17
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf VII highline 2.0 automatik DSG 150 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI 4MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��VW GOLF VIII STYLE

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI 4MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2.0 DIESEL 4X4 2015 NGA ZVICRRA

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 5 2.0 Disel Automatik

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7.5 GTD

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.O TDI 239ps DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf VII 2.0

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf 6 2.0TDI DSG Automatik rks 11 muj

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0 TDI

15 200 EUR

Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2015 DSG

150 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0 TDI

15 200 EUR

Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet Golfi 2009-sh

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Highline��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf. 7. 2.o. AUTOMATIK

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW GOLF 7 2016 AUTOMATIK 1.6 TDI ���� ����

7 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:27 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prizren

Citroen C3 1.0 Benzin Manuel Klim/Ac RKS

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjakovë

VW JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITi 2022 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2022
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 8

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf / 7. 2.0. Dsg

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Shes Opel Insignia gjendja top urgjent

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Dragash

Golf 2 TDI 2 TKUQE

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 1.6 Tdi 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320D LUXURY FACELIFT AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Gti

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7GTD Automatic 2016

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:59 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Syncro

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 2.0 TDI DSG 2015 Automatik,Model Loung , RKS nga CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014 Automatik me Dogan t’paguar CH.

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 2.0 TDI 4Motion 2013 keyless me Dogan t’paguar ngaCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 2

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Skenderaj

Mercedes ml270

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione