Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 3c. - Vetura Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c. , kategori Vetura , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c. Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shes Passat 3C 2.0TDI Rks 4 Muj Viti 2009��

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2009/ Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 2.0 TDI 2006 7Muaj RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 6SHPEJCI MOTORR GOLF 6 NE GJENDJE TE SHKELQYER ��

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 3C 1.9 TDI 77 KW

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI MOTORR TGOLFIT 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 19:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Vushtrri

Passat 3c 2010 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 2.0TDI MOTORR GOLF 6. 6SHPEJCI ����

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 05:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet passat 3c TDI R-Line ,2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 00:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shes Passat 3C TDI R-line , 2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 07:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet passat 3c TDI R-Line ,2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 21:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3C 2.0 TDI Viti 2009 RKS

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Jan 21:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 13:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 2.0TDI 6 SHPEJCI NE GJENDJE PREFEKTE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES PASSAT 3c 2.0 TDI DSG MATORR TE GOLF 6 RKS I RUJTUM

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 03:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

u shite passati,e gezofte pronari

19 Gush 20:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat B6 2.0 Tdi DSG

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Qer 15:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet Passat 3C

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 07:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

VW PASSAT 3C - 2.0 TDI - 1 BREGASNI - AUTOMATIK DSG - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 09:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES OSE NDRROJ PASSAT 3C DIZEL 2.0 TDI ME 1 BREGASNI VITI I

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet Passat 3C 2008 Automatic Mundesi Ndrrimi

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 11:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 2.0 TDI (1Bregasni) 10 Muaj Regjistrim

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 12:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vushtrri

A klas pa dogan dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Nën 19:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet passat 3c TDI 2010,4X4

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c ne gjendje prefekte 049104443

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 19:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT AUTOMATIK 2007 049104443

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C DIESEL 1.9 TDI VITI 2005 RKS 5 MUAJ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C VITI 2005 DIESEL 2.0 TDI RKS 4 MUAJ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 22:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 049104443

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 17:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet VW Passat 3c Highline

5 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 13:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3c 2.0 6 SHPJTESI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C DIESEL VITI 2006 RKS 6 MUAJ

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 18:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Vushtrri

Passat 3C 2.0 DSG

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 2.0 2006

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 00:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3C 2010

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 23:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3C 2010

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C. ☎️048 808 202

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 1.6 TDI BLUEMOTION

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 18:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Vw Passat 3c

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 11:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

Fellne nr 18 per mercedes

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 01:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 2.0TDI. 1BREGASNI

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 17:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c

6 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 16:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

passat 3C

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shes Passat 3C 2.0Disel 1VitRks. VP2007. 1bregasne

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c. | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione