Therandë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Bora

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Pri 17:04 ,

Shes veturen ww bora

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 22:11 ,

Shitet wolgsvagen bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 17:05 ,

VW Bora

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 23:51 ,

VW Bora

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 20:19 ,

Wolksvagen Bora

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 11:29 ,

Bora 1.9 TDI (DI) te kuqe 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 14:50 ,

Shitet Bora

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:32 ,

VW Bora 1.9 T-DI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 23:08 ,

Shitet Bora

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 20:57 ,

wv Bora urgjent

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 21:13 ,

shitet wv bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 18:58 ,

VW Bora dizel

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 11:24 ,

Bora

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:00 ,

Pasat Boro

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 21:40 ,

VW Bora 1.9 Dy te kuqe nga Gjermania.

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 21:49 ,

vw wolkswagen bora 1.9

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 10:55 ,

Shes dru bungu

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 19:33 ,

Bora

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 14:33 ,

VW BORA -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione