Therandë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 933
Passat , 387
T3 , 15
T4 , 142
T5 , 44
T6 , 1
181 , 2
Amarok , 1
Beetle , 4
Bora , 19
Caddy , 176
CC , 6
Corrado , 1
Crafter , 7
Fox , 2
Jetta , 37
LT , 16
Lupo , 14
Phaeton , 1
Polo , 68
Scirocco , 2
Sharan , 19
T2 , 15
Tiguan , 10
Touareg , 27
Touran , 57
up! , 1
Vento , 1
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 ,

Passat cc

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

vw polo pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

kombi t4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

Vw Lupo 1.0 . Llupo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:15 ,

Caddy pikap cady 4×4. 2.0TDI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:14 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:13 ,

Cady pikap caddy

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:12 ,

Caddy. Cady . Pikap 1.9Tdi

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

VW Passat 2.0 TDi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:15 ,

VW Golf 6plus 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:14 ,

VW Polo 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

shitet Caddy 1.9TDI ngjendje teper tmir per marakli

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

Urgjent 2 llooje t fellgave

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:15 ,

Passat

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:25 ,

Kombi t4

2 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:54 ,

shitet vetura

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:20 ,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 18:23 ,

VW Lupo dizel

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:30 ,

Ne gjendje te rregullt Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 01:06 ,

caddy maxi 1.6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 22:48 ,

Shitet T4 2.5 ose ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:44 ,

Shitet ndrrohet T4 2.5 Me regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:02 ,

Pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:42 ,

DEKOR NIKI

43 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 10:44 ,

goma 14 m+s

70 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 02:44 ,

��Shiten 2 lloje të fellneve R13 bëj edhe ndrrim��

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:38 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 09:52 ,

Golf 2 ne gjendje te mir

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:36 ,

Shes Kombi vw t4

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 13:42 ,

Shiten Fellnet R13 bëj edhe ndrrim

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:43 ,

WV. T5. 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 11:43 ,

VW T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 18:11 ,

Kombi T4

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 08:17 ,

Golf 4 gti

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 15:47 ,

Shitet golf Vll Alastar 150 ps model 2016.

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:22 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:19 ,

Pjes per golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 10:13 ,

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 1900

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 08:20 ,

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 1900

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Pri 18:57 ,

1.9 TDI 7 Ulse

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 19:07 ,

Volswagen t4

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 08:07 ,

ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:11 ,

cadyy

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:38 ,

T4 camping

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 21:41 ,

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 2100Euro

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 00:51 ,

golf 5

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione