Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dardanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:23 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 21:24 ,

Shes Golf1 1.6turbo dizell Gtd fabrikisht

750 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:36 ,

Golf 4 1.9 tdi 12/2003

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:40 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 22:36 ,

Shitet vetura

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 18:41 ,

GOLF 7 2.0 DSG - U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:57 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 02:12 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Pri 23:21 ,

Golf 6 R-line 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:30 ,

Golf 6 R-line 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:56 ,

shitet golfi

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Pri 21:50 ,

Golf

1 200 EUR

31 Mar 22:57 ,

GOLF 6 1.6TDI VITI 2010

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:41 ,

Shitet gollf 3 1.9 turbo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 18:33 ,

Shitet Golf 5 , 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Shk 20:12 ,

golf 2 ne shitje

1 830 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 23:38 ,

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 23:36 ,

Golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 16:30 ,

GOLF 6 2.0GTI AUTOMATIC VITI 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 08:55 ,

GOLF IV KABRIOLET 1.6 Benzin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 14:25 ,

Golf 7 GTD 2.0 184 PS Full Optional

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 11:45 ,

Golf 7 GTD 2015 185PS, Vetura full optional

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:19 ,

golf 2

1 600 EUR Price Reduced

18 Dhj 16:20 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:14 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 11:28 ,

Fellne 17” VW - U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Nën 12:51 ,

Golf 6 1.6 bluemotion

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Nën 01:17 ,

golf 4 me airbag

28 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 00:08 ,

Golf 2 1.9 dizell

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 11:52 ,

GOLF 5 1.9TDI VITI 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 21:23 ,

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 18:56 ,

Golf 4 diska set komplet

90 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 23:53 ,

Golf 6 Gti

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 12:20 ,

Golf 2 1.6

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 08:26 ,

Shes veturen golf 4 1.8 gti turbo me tabela te huja

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 20:13 ,

Shes golf 5 2.0 Tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 07:24 ,

GOlf 4 TDI AUTOMATIK

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:12 ,

Shitet Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 23:22 ,

GOLF 2

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 12:27 ,

Shitet golfi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 13:00 ,

Shitet vetura

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 11:34 ,

shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:26 ,

Golf 2 dizell regjistrim 6 muj 700€

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 09:25 ,

Golf 6 TDI DSG 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 21:58 ,

golf 2 1.6

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 08:08 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 10:39 ,

Shes golfin6 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:29 ,

Golf 2

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 22:51 ,

golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:06 ,

Golf 2

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione