Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zubin Potok | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 25
Passat , 5
Beetle , 1
Bora , 2
Polo , 3
Sharan , 1
Tiguan , 1
Vento , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 20:01 ,

Golf 6

3 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:48 ,

Volkswagen Bora Dizel 1.9 TDI

920 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:20 ,

Volkswagen Vento Dizel 1.9 TDI

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:18 ,

Volkswagen Vento Dizel 1.9 TDI

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:51 ,

Volkswagen Bora Dizel 1.9 TDI

930 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:32 ,

Golf 3 1.9 TDI

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 16:58 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 obican

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:17 ,

Golf 3 1.9tdi 110ks

600 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 17:53 ,

Volkswagen Polo Dizel 1.9

620 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 17:15 ,

Volkswagen Passat CC Dizel 2.0

3 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 17:15 ,

Volkswagen Tiguan Dizel 2.0

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:39 ,

Volkswagen Passat Dizel 1.9 TDI

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:36 ,

Volkswagen Golf 4 Pikap Dizel 1.9 TDI 4x4

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:47 ,

Volkswagen Sharan Dizel 1.9 TDI

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:56 ,

Volkswagen Beetle Dizel 1.9 TDI

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:57 ,

VW Golf 1.9 TDI

870 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 01:41 ,

Volkswagen Golf 7 Dizel 1.6 TDI

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 06:32 ,

Volkswagen Polo Dizel 1.9 SDI

870 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 13:53 ,

Golf 3 1.6 Nemacka

430 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

VW VENTO

470 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:38 ,

Golf 3 DIZEL 4x4

520 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 15:28 ,

Golf 3 DIZEL 4x4

520 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 21:01 ,

golf 2 16 gtd

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 14:35 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel TDI

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 23:01 ,

pasat b5.5 4x4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 23:18 ,

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 22:08 ,

pasat b6 4x4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 02:12 ,

Golf 5 mk5

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 12:36 ,

Golf 2 1.3

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 13:23 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 SDI

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:54 ,

vetura ne gjndje shum te mir perfekte

2 020 202 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 11:05 ,

Volkswagen Polo Dizel 1.9

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:17 ,

DELOVI ZA GOLF 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 14:52 ,

Golf 2 1.3

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 15:48 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel 1.9TDI

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 18:13 ,

Shes dy motorra per Golf4

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 15:57 ,

Kuke od Golfa 4 PO KOMADU 50e

50 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Tet 21:05 ,

Golf 3 TDI

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:05 ,

Golf 3 TDI

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:01 ,

GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 19:41 ,

Golf 2

495 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione